برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقلال حسرت به دل آرزوی همیشگی

چهارشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۰ — گل

استقلالی‌ها هنوز در حسرت آرزوی کسب مقام قهرمانی توام در لیگ و جام حذفی قرار دارد، افتخاری که در سال ۱۳۷۲ نصیب سایپا و سال ۱۳۷۷ مال پرسپولیس شد.

تیم استقلال

استقلالی‌ها همیشه ۲ آرزوی دیرین را در فوتبال خود داشته‌اند؛ یک اینکه در یک سال هم قهرمان لیگ و هم قهرمان جام حذفی شوند، دو اینکه ۲ سال پیاپی قهرمان لیگ شوند. آبی‌پوشان هیچگاه حداقل در ۴۲ سال اخیر دو قهرمانی متوالی را در هیچ میدانی اعم از لیگ، جام حذفی، مسابقات تهران، جام حذفی تهران و جام باشگاه‌های آسیا نبرده‌اند.

استقلالی‌ها هنوز در حسرت آرزوی کسب مقام قهرمانی توام در لیگ و جام حذفی قرار دارد، افتخاری که در سال ۱۳۷۲ نصیب سایپا و سال ۱۳۷۷ مال پرسپولیس شد. البته آبی‌پوشان در سال ۱۳۴۹ و ۱۳۷۰ کسب بیش از یک عنوان قهرمانی را تجربه کرده‌اند اما این قهرمانی توام مربوط به لیگ و جام حذفی نبود. چنانچه آبی‌ها در سال ۱۳۴۹ جام باشگاه‌های آسیا، مسابقات تهران و لیگ منطقه‌ای را بردند و در سال ۱۳۷۰ فاتح جام باشگاه‌های آسیا و مسابقات فوتبال باشگاه‌های تهران شدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391