برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

روزهای سخت استقلال بعد از حذف

پنجشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۴ — گل

تنها تیمی که در جمع بازی‌های سخت سهمی ندارد تنها پرسپولیس است.

۵ بازی باقیمانده ۷ تیم مدعی لیگ نشان از آن دارد که پرسپولیس ساده‌ترین و تیم‌های نفت، استقلال و فولاد سخت‌ترین حریفان را دارند. جدول لیگ به گونه‌ای ترتیب داده شده که انگار فقط پرسپولیس از بازی مدعیان خارج شده است، نگاه کنید از بین ۷ تیم یعنی استقلال، فولاد، پرسپولیس، نفت، سپاهان، تراکتورسازی و ملوان تنها پرسپولیس است که با هیچ کدام از این حریفان بازی ندارد. اما استقلال، فولاد و نفت هر کدام ۴ بازی، تراکتور ۳ بازی و سپاهان و ملوان ۲ بازی با این حریفان دارند. استقلال باید به مصاف فولاد، نفت، تراکتور و ملوان برود. فولاد به جز بازی با استقلال باید به مصاف تراکتور، نفت و ملوان برود. نفت تهران به جز بازی برابر استقلال و فولاد باید به مصاف سپاهان و تراکتورسازی برود. سپاهان به جز بازی برابر نفت باید با ملوان بازی کند. به عبارتی ۱۰ بازی سخت از مسابقات لیگ یعنی بازی بین ۷ تیم اول جدول باقیمانده است این ده بازی به قرار ذیل هستند:

استقلال و فولاد، هفته بیست‌ونهم در اهواز استقلال و نفت تهران، هفته بیست‌وهشتم در تهران فولاد و نفت تهران، هفته بیست‌وششم در تهران استقلال و تراکتورسازی، هفته سی‌ام در تهران نفت و سپاهان، هفته سی‌ام در اصفهان استقلال و ملوان، هفته بیست‌وششم در بندرانزلی فولاد و تراکتورسازی، هفته بیست‌وهشتم در اهواز نفت و تراکتورسازی، هفته بیست‌وششم در تهران فولاد و ملوان، هفته بیست‌وششم در اهواز

و بالاخره سپاهان و ملوان، هفته بیست‌ونهم در اصفهان. آنچنان که ملاحظه می‌کنید تنها تیمی که در جمع بازی‌های سخت سهمی ندارد تنها پرسپولیس است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391