برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: استقلال نمی‌تواند ازکی‌روش به فیفا شکایت کند

شنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۰ — تسنیم

مسئول کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون گفت: باشگاه استقلال نمی‌تواند از کی‌روش به فیفا شکایت کند.

هوشنگ نصیرزاده ، درباره اظهارات مدیرعامل استقلال مبنی بر شکایت از کی‌روش به فیفا اظهار داشت: مسائل داخلی ربطی به فیفا ندارد و هیچ استانداردی از این موضوع پشتیبانی نمی‌کند.

وی افزود: این مسئله که به نوعی واگذاری مسئولیت تاخیر در برگزاری مسابقات و در واقع شبیه نشر مطالبی است که صحت ندارد به دلیل آنکه در بیرون از زمین رخ داده مربوط به کمیته اخلاق است و در مورد آن می‌توان به فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق شکایت کرد.

مسئول کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: از آنجایی که بند ۴ ماده ۳ اساسنامه فیفا کنترل هر گونه فدراسیون و اتحادیه فوتبال را برعهده فیفا می‌داند، شکایت به این نهاد جهانی تنها در صورت تخلف در مسابقات زیر نظر خودش و یا تخلف از اساسنامه کشورها ممکن است و فیفا به منازعات شخصی که در رسانه‌ها بزرگنمایی می‌شود، به طور قطع ورود نخواهد کرد.

نصیرزاده در پایان گفت: شکایت از کی‌روش به فیفا به معنی آن است که هرگز از او شکایت نکردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391