برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریادشیران: مربیان خارجی باید پیش از حضور در ایران ارزیابی شوند

دوشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۸

مربی سابق تیم فوتبال نفت تهران ارزشیابی مربیان خارجی توسط فدراسیون فوتبال را خواستار شد.

ناصر فریادشیران

ناصر فریادشیران، با بیان اینکه فدراسیون فوتبال باید با تدوین قانونی و ایجاد تشکیلاتی مربیان خارجی را مورد ارزشیابی قرار دهد، اظهار کرد: در حال حاضر در کشور امارات گروهی هشت نفره وجود دارد تا مربیانی که برای کار به امارات می‌روند را مورد ارزشیابی قرار دهد.

وی همچنین افزود: در کشور ما مربی خارجی را مورد ارزشیابی قرار نمی‌دهند زیرا من فکر می‌کنم مدیران باشگاه‌ها فوتبالی نیستند و نمی‌توانند در انتخاب مربی تصمیم درستی بگیرند.

ناصر فریاد شیران با اشاره به مربی‌گری لوکا بوناچیچ در مس کرمان اظهار کرد: آقای لوکا بوناچیچ توسط ۲ نفر از افرادی که منشوری هستند و در جامعه فوتبال به دلالی شهرت دارند به فوتبال ایران آمده است. او حدود ۱۰ سال در فوتبال ایران حضور دارد و به استثنای دوره‌ای که در سپاهان بود، موفقیت دیگری به دست نیاورد.

وی تصریح کرد: باید ببینیم دلال آقای بوناچیچ چه کسی است که مثل آب خوردن مربی به باشگاه مورد نظر تحمیل می‌کند؟

کارشناس فوتبال خاطرنشان کرد: ما در کشور مربیان جوان با دانشی داریم اما چون این‌ها نمی‌خواهند با دلال‌ها همکاری کنند خانه‌نشین هستند.

فریادشیران افزود: برای من جای سوال است، چرا ما مربی ایرانی را کنار می‌گذاریم و مربی خارجی که امتحان خود را پس داده و بداخلاق هم هست را جایگزین او می‌کنیم؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: مربیان خارجی به فوتبال ایران می‌آیند و وقتی نتیجه نمی‌گیرند بدون اینکه پاسخگو باشند می‌روند اما با مربیان ایرانی این گونه رفتار نمی‌شود، ما در کشور مربیانی داریم که بالاترین درجات مربی‌گری را دارند، اما به خاطر حضور همین دلال‌ها نمی‌توانند کار کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391