برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا موافقت کرد تصویر یوزپلنگ ایرانی روی لباس ملی‌پوشان باشد

پنجشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۷ — باشگاه خبرنگاران

مدیر پروژه بین المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، فیفا نیز تایید کرد که تصویر یوزپلنگ روی لباس ورزشکاران باشد.

جوکار، مدیر پروژه بین‌المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی گفت: با تایید فیفا تصویر یوزپلنگ ایرانی می‌تواند بر روی لباس ملی پوشان – کاور- اتوبوس- ساک و تی‌شرت هواداران به صورت لوگو یا بافت درج شود.

جوکار گفت: ۲ هفته پیش نامه‌ای از سوی فدراسیون فوتبال به محیط زیست ارسال شد صحبتی بر اینکه نقش پوزپلنگ آسیایی روی پیراهن تیم ملی از سوی فیفا رد شده است اما خوشبختانه طی آخرین اخبار رسیده از فدراسیون این طرح پذیرفته شده است.

وی در خصوص نحوه استفاده از طرح یوز روی پیراهن بازیکنان تیم ملی تصریح کرد: موضوعی که مهم است این است که لوگو یوز به هر شکل روی پیراهن نقش می بندد حالا یا به صورت لوگو و یا به شکل بافت برجسته در تاروپود پیراهن نقش می بندد.

مدیر پروژه بین المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی با اشاره به رونمایی از پیراهن تیم ملی در ۱۲ بهمن گفت: همان طرحی که قبلا در کار‌گروه ویژه‌ای که برای این امر تشکیل شده بود تصویب شده است در پیراهن تیم ملی استفاده خواهد شد.

جوکار در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر پیراهن تیم ملی برای تی‌شرت هواداران، اتوبوس حامل بازیکنان، ساک و سایر وسایل ورزشی و همچنین کاور بازیکنان کنار زمین هر کدام طرحی برگرفته از تصویر یوز در نظر گرفته شده که با طی کردن پروسه خود و طبق قوانین فیفا روی آنها نقش بسته می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391