برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فنونی زاده: پروین مرد مستطیل سبز است

شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۲ — باشگاه خبرنگاران

مربی تیم نوجوانان پرسپولیس گفت: از نظر من پروین مرد مستطیل سبز است و داد‌کان می‌تواند مشکلات تیم را حل کند.

مرتضی فنونی زاده

مرتضی فنونی زاده‌ پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: هواداران پروین را دوست دارند و با آمدنش به تیم خوشحال شدند از نظر من پرسپولیس در ادامه فصل می‌تواند نتایج بهتری بگیرد به شرطی دایی و پروین با هم به توافق برسند اما بعید می‌دانم دایی بتواند از پروین حرف شنوی داشته باشد.

وی در ادامه افزود: رویانیان‌ امسال برای تیم زحمات زیادی کشید و ستاره‌های زیادی را برای پرسپولیس جذب کرد اما علت نتیجه نگرفتن تیم حضور یا عدم حضور رویا‌نیان نیست و به کادر فنی بر می‌گردد و ترس از باخت است که نمی‌گذارد علی دایی نتیجه بگیرد وی باید از نظرات پیشکسوتان در اداره تیم استفاده کند.

فنونی‌زاده درباره احتمال بازگشت کریمی به پرسپولیس گفت: کریمی باز‌یکن بزرگی است و می‌تواند رهبر خوبی برای هر تیم باشد و اگر به پرسپولیس باز گردد کمک بزرگی برای این تیم خواهد بود و من امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد اما با وجود اختلا‌فاتی که بین دایی و کریمی وجود دارد بعید می‌دانم کریمی به پرسپولیس باز گردد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره گزینه احتمالی مدیر عاملی باشگاه افزود: پروین مرد مستطیل سبز است و بهترین گزینه برای پرسپولیس در حال حاضر محمد داد‌کان است که با آمدنش می تواند بسیاری از مشکلات تیم را حل کند. فنونی‌زاده گفت: ضمن تشکر از تمام ز‌حماتی که آقای رو‌یانیان در این مدت برای پرسپولیس کشیده است امیدوارم تیم در جام حذفی نتیجه خوبی بگیرد و قهرمان شود زیرا در لیگ امید قهرمانی را تا حد زیادی از دست داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391