برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نوعی:آیا اگر بازیکنانی که رفتند در ایران بودند باز هم اردوی تیم ملی لغو می شد؟

چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۶ — اوج نیوز

سرمربی تیم استقلال گفت:برای ما هم همین سوال است که اگر این بازیکنانی که رفتند در ایران بودند اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی لغو می‌شد یا نه.

امیر قلعه نوعی پس از پایان تمرین روز چهارشنبه استقلال درباره بازی با مس عنوان کرد:فکر می کنم مشکل اصلی ما در کرمان کیفیت زمین است.با شناختی که از لوکا دارم او هم بازی روی زمین را تاکید دارد.فیلم بازی مس با نفت را دیدیم متوجه شدیم کیفیت زمین خوبی ندارد.امیدوارم مسولان تا روز بازی شرایط خوبی را برای زمین مهیا کنند.مس هم تیم خوبی است و فوتبال خوبی بازی می کند.البته ما هم مشکلات خودمان را داریم.

وی درباره غایبان تیمش در این بازی گفت:بپرس چه کسانی را داریم که من جواب بدهم.اولادی،آندو،احمد جمشیدیان،کبه،حیدری خیلی های دیگر.باز هم هستند که حضور ذهن ندارم.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا تیموریان به قطر رفته است اظهار داشت:من خبر ندارم.به باشگاه می روم.ببینم چه خبر است.

وی درباره موضع خود درقبال این انتقال گفت:صد در صد مخالفیم.آندو بازیکن اخلاقی و فنی است.همیشه او را دوست داشتم.آندو بازیکن انرژیکی است که به تیم روحیه می دهد.من هم توقع داشتم او بماند.خدمت فتح الله زاده می روم.تصمیم گیرنده من نیستم و با هیات مدیره و فتح الله زاده باید تصمیم گیری کنیم.درباره منتظری هم مخالف بودم و آندو را هم مخالف بودم.حالا باید ببینیم چه اتفاقی افتاده است.

سرمربی اسبق تیم ملی درباره اینکه آیا موافق حضور ملی پوشان در لیگ های عربی است یا نه گفت:آن زمان هم که مربی تیم ملی بودم با این مساله موافق نبودم.خیلی از مطبوعات و قلم به دست های معروف مطلب علیه من زدند.الان هم ما نیاز داشتیم این بازیکنان بمانند.۶ بازی مانده بود و می توانستند به استقلال و مردم خدمت کنند.خدا کمک کرده ما در هر دو جام مدعی هستیم.من بازی می کنم بعد بازی بعد دوباره غلام نژاد را ندارم.نمی دانم دفاع راست را چه کسی بگذارم.من زمان تیم ملی هم همین موضع را داشتم.من در مجموع مخالفم و در جلسه ایکه داریم جمع بندی می کنیم.

قلعه نوعی درباره اینکه کی روش اردوی آفریقای جنوبی را به دلیل عدم حضور بازیکنان موردنظرش لغو کرده است گفت:در این باره از کی روش سوال کنید.من نباید پاسخ بدهم.ما هم همین سوال را داریم.برای ما هم همین سوال است که اگر این بازیکنانی که رفتند در ایران بودند اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی لغو می‌شد یا نه.

وی درباره اینکه آیا تیمش قهرمان لیگ برتر می شود یا نه اظهار داشت:همه چیز دست خداست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391