برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه‌نویی: بچه نازی‌آبادم و کم نمی‌آورم

یکشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۹ — گل

اگر صحبت‌های من را کاملا منعکس می‌کنید حرف بزنم ولی اگر این کار را انجام نمی‌دهید به تلویزیون می‌روم و همه حرف‌هایم را مطرح می‌کنم.

امیر قلعه‌نوعی

در ابتدا قرار بود قلعه نویی در این برهه پاسخ کی روش را ندهد اما سرانجام صبر او تمام شد و امروز بعد از تمرین استقلال با خبرنگاران در این مورد حرف زد.

پیروزی با افکار من

اگر صحبت‌های من را کاملا منعکس می‌کنید حرف بزنم ولی اگر این کار را انجام نمی‌دهید به تلویزیون می‌روم و همه حرف‌هایم را مطرح می‌کنم. من می‌گویم ۱۴ خرداد بود که با قطر بازی داشتیم و ۶ استقلالی در زمین بود و اگر اشتباه نکنم افکار استقلالی هم در زمین وجود داشت. روزی که ایران و کره با هم بازی کردند تا شروع لیگ چقدر فاصله داشت؟ ۳۵ روز. پس این ۵ هفته کجاست که آقای کی‌روش در باره آن صحبت می‌کند؟ کی‌روش دستور داد که در این فاصله ۳۵ روز ۲۰ روز باید ملی‌پوشان استراحت کنند و این وسط باز هم به استقلال فشار آمد.زمانی که ما برای اردو به اوکراین رفتیم فقط ۱۰ بازیکن همراه داشتیم چرا که بازیکنان ملی‌پوش ما در استراحت بودند حالا این آقا بگوید این ۵ هفته کجاست؟ من فقط از او خواستم که با هم بنشینیم و مناظره کنیم وگرنه ما با هم دعوا نداریم. می‌خواستم صحبت کنیم ذهن مردم را روشن کنیم که بفهمیم چه کسی بازیکن معرفی می‌کرده و یا کار کدام باشگاه بوده؟ بحث این ۵ هفته کجاست؟ همین سازمان لیگ یک بازی مقابل ذوب‌آهن را برنداشت.ما به اصفهان سفر کردیم و شبانه مجبور شدیم برای بازی با بوریرام شبانه به تایلند سفر کنیم. یکی مسئله‌ای که گفته شده پول‌ها به یک باشگاه رفته بیان شود و دیگری مسئله تعطیلی ۵ هفته‌ای لیگ برتر را بیان کند. برای حضور استقلال در آسیا یک مسابقه با ذوب آهن را عقب نیانداختند.

مگر چه حرف بدی را زدیم؟

آقایان چهار تا پنج ماه قبل از اتمام لیگ می‌گویند بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار دهید. شما ابتدا اجازه دهید لیگ تمام شود و بعد این صحبت را مطرح کنید. من اعلام کردم برای این کار باید جلسه بگذاریم. وقتی این حرف‌ها مطرح می‌شود بازیکن دیگر برای لیگ انگیزه‌ای ندارد. اگر ما به بازیکنان اجازه نمی دادیم در تیم ملی حاضر شود می‌شد این حرف را زد. ما گفتیم تعامل می‌کنیم کجای این حرف ایراد داشت. مربیان تیم ملی همیشه وقتی به تمرین ما می‌آمدند از تعامل استقلال تشکر می‌کردند.سیموئز به ما اعلام کرد اجازه بدهید دو بازیکن مصدوم شما با میکو تمرینات خود را انجام دهد با وجود اینکه بدنساز استقلال در کار خود استاد است و مدارک تحصیلی بالایی در این امر دارد بازیکنانمان را به تیم ملی دادیم. اتفاقا ما از میکو تشکر می‌کنیم.

شوکه شدم

این مسائل ادامه داشت تا اینکه عزیزی خادم با من تماس گرفت و درخواست کمک کرد ما هم گفتیم هر کاری از دستمان بربیاید انجام می‌دهیم. ما اگر مربی تیم ملی هر شخصی باشد مشکلی برای این مسئله نداریم قرار شد وقتی از اصفهان بازگشتیم جلسه‌ای گذاشته شود و او از حسن همکاری ما تشکر کند تا اینکه در برنامه ورزش و مردم صحبت های کی‌روش را دیدم و از این حرف‌ها شوکه شدم. اینکه مربیان تیم ملی حامل تشکر کی‌روش هستند یک چیز است و اینکه این حرف‌ها از کجا درآمده یک چیز جدید است.از سیموئز ممنون هستم او عاشق کارش است نمی‌دانم چی شده کی‌روش به دنبال منافع ملی است و منافع استقلال منافع شخصی شده است. دیگر از اتفاقات شب بازی با ازبکستان و اینکه از کجا دلار خریدند صحبت نمی‌کنیم. ما که بدون قرارداد به مالزی رفتیم ضد ایرانی شدیم و به ما می‌گویند دنبال منافع شخصی هستیم این حرف‌ها کم لطفی است. رفتار کی‌روش قبل و بعد از صعود ایران به جام حذفی از این رو به آن رو شده است.

خودم مربی ملی بودم

کی‌روش چند بازی از کره جنوبی را اعلام کرد و گفت آنها ۱۵ بازی دوستانه انجام دادند آیا این آمارها اردو بوده است خودم مربی تیم ملی بودم زمان حضور بازیکن در تاریخ فیفا دی ۷۲ ساعت است که حدود ۳۰ ساعت آن در رفت و برگشت می‌گذرد و بازیکن تنها ۴۰ ساعت در خدمت تیم ملی قرار می‌گیرد این همه حمله به من شد اما به خاطر باشگاه‌های عربی اردوی تیم ملی را لغو کردم مگر استقلال به این تیم ملی بازیکن نداده است. اگر هم ما این کار را کرده بودیم طبق قانون مشکلی نداشت اما این رفتار‌ها خوب نیست.

اشنایی کی روش با قوانین

آنها قوانین را بیاورند و نشان دهند کجای قوانین اعلام کرده که باید بازیکن مدت زیادی در اختیار تیم ملی باشد. ما چون کشور آسیایی هستیم و مسافت دور است برای سفر رفت و برگشت اشکان دژاگه به طور مثال حدود ۳۰ ساعت زمان صرف می‌شود در این مدت فقط بازیکن می تواند یک جلسه با تیم تمرین کند. کجای قوانین اعلام کرده اردو باید برگزار شود. کی‌روش اردو گذاشته و حالا لغو شده است این مسئله چه ربطی به ما دارد.سوال ما هم همین است اردو در طول مسابقات منسوخ شده است. ما اعلام کردیم آیا باشگاه اشکان دژاگه اجازه حضور این بازیکن را به این اردو می‌دهد کشورهای اروپایی هیچ کشورهای عربی هم بازیکنان خود را در اختیار قرار نخواهند داد. آن‌وقت سوال اینجاست نقش امیر قلعه‌نویی در این میان چیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391