برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: تعهدی نسبت به پرداخت پاداش به بازیکنان نداریم

دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت گفت: تعهدی نسبت به پاداش دادن به بازیکنان نداریم اما از جمله باشگاه‌هایی هستیم که به طور کامل قرارداد بازیکنان را پرداخت می‌کنیم.

منصور قنبرزاده، در خصوص پیروزی نفت مقابل مس اظهار داشت: این بازی به علت شرایط زمین بیشتر فیزیکی دنبال شد. خوشبختانه توانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم.

وی در مورد صعود یک پله‌ای این تیم در جدول تصریح کرد: هنوز هیچ چیز تمام نشده است. تا پایان فصل همه چیز خود را نشان خواهد داد. مخصوصا امسال که تیم‌های بالای جدولی امتیازات نزدیک به یکدیگر دارند.

مدیرعامل باشگاه نفت در مورد گلایه سرمربی این تیم از حضور بازیکنانش در تیم فوتبال زیر ۲۲ سال یادآور شد: به هر حال اگر همکاری ما نبود تیم ملی شرایطش بدتر از این می‌شد. به هر حال این مسائلی که مطرح شده طبیعی بود. گل‌محمدی سه بازیکن خود را از دست داد. آنها صبح فردای دیدارمقابل ذوب‌آهن باید به عمان می‌رفتند. البته ما آن دیدار را به اتفاقات باختیم. در دیدار رفت هم مقابل این تیم شکست خورده بودیم. اگر شرایط عادی هم وجود داشت همین نتیجه کسب می‌شد.

وی افزود: تیم ملی زیر ۲۲ سال نتوانست از گروه خود صعود کند البته شائبه‌هایی در مورد دیدار ژاپن و استرالیا وجود داشت که ژاپن با تیم اصلی خود وارد میدان نشده بود.

قنبرزاده در مورد اینکه گل‌محمدی پیش از دیدار مقابل سایپاخواستار توجه بیشتر مسئولان به بازیکنان شده بود و آیا اینکه پاداشی برای بازیکنان در نظر گرفته نمی‌شود،گفت: ما تعهدی نسبت به پرداخت پاداش به بازیکنان نداریم. اکثر باشگاه‌ها ۳۰-۴۰ قرارداد بازیکنان را پرداخت می‌کنند و بعد هم تا پایان فصل دیگر پولی نمی‌دهند. در این بین برخی پاداش‌هایی داده می‌شود که به عنوان یک مسکن است اما ما تمام حق‌الزحمه بازیکن را پرداخت می‌کنیم زیرا این حق طبیعی اوست.

وی در مورد اینکه گل‌محمدیگفته نمی‌تواند تمام انگیزه‌ها را بهبازیکنان نفت بدهد، تصریح کرد: بازیکنان ما انگیزه لازم را دارند. آنها با انگیزه ظاهر شدند و توانستند سه بازیکن در تیم ملی حاضر شوند حتی ما این ریسک را پذیرفتیم تا بازیکنان زیر ۲۲ سالمان در تیم ملی حاضر شوند و انگیزه آنها بیشتر شود. ما جزو معدود باشگاه‌هایی هستیم که قرارداد بازیکنان را به طور کامل پرداخت می‌کنیم.تاکنون هم ۷۰ درصد قرارداد آنها را پرداخت کرده‌ایمدر هر صورت در باشگاه ما کادرفنی را در بحث مدیریتی راحت گذاشته‌ایم تا کار خود را انجام دهند.تصمیمات مدیریتی را در جلسات مدیریت حل و فصل می‌کنیم زیرا فکر می‌کنیم اگر اینگونه باشد جو آرام‌تری حاکم خواهد بود و به جزئیات کار مدیریتی ورود نشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391