برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قرض های چند ده میلیونی،مشکل مشترک بازیکنان پرسپولیس

سه‌شنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۷ — گل

برخی بازیکنان مثل محسن بنگر و حسین ماهینی به دنبال فراهم کردن وام های ۵۰ میلیونی هستند تا هم بخشی از خریدهایشان را پوشش دهند هم امورات روزانه شان را بگذرانند

محمد نوری بعد از بازی با فجر در مصاحبه با برنامه نود به این نکته اشاره کرد که خانه ای خریده و برای پرداخت قیمت خانه مجبور شده از آندرانیک تیموریان ۱۱۰ میلیون تومان،از رضا نورمحمدی ۳۰ میلیون تومان و از غلامرضا رضایی ۱۰ میلیون تومان قرض بگیرد.نوری که به خاطر بدقولی های مکرر باشگاه در پرداخت مطالبات بازیکنان به شدت شاکی است می گوید نگرفتن پول قراردادش از پرسپولیس باعث شده تا به خاطر قرض هایی که گرفته در شرایط بدی قرار بگیرد.

این مشکل البته برای بیشتر بازیکنان پرسپولیس وجود دارد و تقریبا تمام آنهایی که قرارداد های سنگینی در ابتدای فصل بسته بودند و تا حالا تنها به ۲۰ تا ۳۰ درصد آن ملبغ رسیده اند ظاهرا با مبلغ عمده ای از رقم قراردادشان یا کل آن دست به معامله های سنگین و خریدهای آنچنانی زده اند و حالا که پول به آنها نرسیده به مشکل برخورده ان و از بی پولی می نالند ،طوری که انگار برای خرید یک وعده غذا هم پول ندارند و از پس هزینههای حداقلی زندگی یومیه شان هم بر نمی آیند.

در این میان برخی بازیکنان مثل محسن بنگر و حسین ماهینی به دنبال فراهم کردن وام های ۵۰ میلیونی هستند تا هم بخشی از خریدهایشان را پوشش دهند هم امورات روزانه شان را بگذرانند اما برخی دیگر که نه دوستی مثل آندو دارند که دستش توی جیبش برود و دست شان به وام ۵۰ میلیونی هم نمی رسد با مشکلات بیشتری مواجهند.

ظاهرا پاداش ۱۰ میلیون تومانی برد مقابل سپاهان که شاید سنگین ترین پاداش تاریخ لیگ برتر به ازای برد در یک بازی باشد هم دردی از بازیکنان دوا نکرده و اصلا به چشم پرسپولیسی‌ها نیامده است.

ظاهرا بازیکنان پرسپولیس به تامین بودجه در تعطیلی لیگ دلخوشند و می خواهند ببینند بعد از بازی با صبا تکلیف مابقی قراردادهایشان چه می شود. آیا پروین از عهده تامین خواسته های آنها و خواباندن صدای اعتراض شان برمی آید یا وضعیت از اینکه هست بدتر می شود؟

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391