برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گودرزی:مدیرعامل پرسپولیس اصرار داشت نباشد

شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۵ — اوج نیوز

وزیر ورزش و جوانان گفت:باشگاه‌ها در اختیار هیات مدیره‌ها هستند و این اعضای هیات مدیره هستند که باشگاه را اداره می کنند.

به نقل از پایگاه پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و نشست با مدیران و کارکنان این شرکت انتظارات جامعه ورزشی از مدیرعامل این شرکت را بالا دانست و در جمع خبرنگاران گفت: ساخت اماکن ورزشی یک مبحث است و نگهداری و تجهیز آن‌ها مبحث مهم تری که ضروری است هزینه های مورد نیازشان از قبل پیش بینی شود. در موضوع توسعه می توان مثال استادیوم آزادی را زد . این استادیوم سالیان سال است که خدمات رسانی می‌کند اما در امر نگهداری خیلی توفیقی حاصل نکرده چرا که در زمینه کمبود منابع همواره دچار مشکل بوده. باید مدیریت این شرکت در موضوع ساخت و سازتلاش و جذب منابع کند و هم در موضوع نگهداری فعال باشد که این موضوع بسیار مهمی است.

او در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر وجود شرایط اجاره دادن مکان های ورزشی برای فرار از کمبود منابع گفت: آن چه که در گذشته بوده این بوده که مکان ورزشی به صورت خود کفا اداره شود. ضمن این که خدمات رسانی کند و افزایش بهره وری نیز داشته باشد . در دوره های گذشته هم این روند بوده اما باید به صورت جدی تر بهبود یابد. استفاده کنندگان وقتی هزینه ای می پردازند بدانند که حتما در جهت نگهداری این مجموعه‌ها استفاده می شودتا تبدیل به مخروبه نشوندئ و همواره به وسیله کمک‌ها توسعه و تجهیز می شود. این روند در گذشته هم بوده و اکنون نیز هست امیدوارم در آینده هم تداوم داشته باشد.

گودرزی در ادامه به طرح های در دست افتتاح اشاره کرد: آن چه که به من گزارش داده اند ۹ طرح قرار است به بهره برداری برسد که امیدوارم در زمان خود افتتاح شود، البته عدد قابل ملاحظه ای نیست چرا که کمبود اعتباراتات باعث می شود روند افتتاح‌ها کند شود و به تاخیر بیافتد، امیدواریم در بودجه ۹۳ مجلس عنایت ویژه ای کند تا طرح های بیشتری را به بهره برداری برسانیم.در ایام دهه مبارک فجر طرحی افتتاح نخواهیم کرد اما برای پایه گذاری طرح های کلان و افتتاح و شروع عملیاتشان برنامه هایی در دست است که امیدواریم با استفاده از منابع خارجی و داخلی آن‌ها را عملیاتی کنیم.

وزیر ورزش و جوانان به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر ادامه حیات ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال و موضع وزارتخانه در این خصوص این گونه پاسخ داد: قطعا وزارتخانه قصد کمک دارد وهواداران نگران نباشند. انشاالله دو باشگاه با قوت به کار خود ادامه می دهند. مدیرعامل پرسپولیس هم اصرار داشت که نباشد و هیات مدیره هم با این موضوع موافقت کرده و نمی شود به اجبار افراد را نگه داشت چراکه اختیار با خودشان است. امیدوارم بتوان مشکلاتشان را به زودی مرتفع کرد.دولت به مشکلات مالی آن‌ها آگاهی دارد منتها ما با یک مسئله مالی عمومی و کمبودهای اعتباری شدیدی رو به رو هستیم و باید قدری محدود تر شد تا بتوان مشکلات را مرتفع ساخت.هم و غم ما این است که این دو تیم پر طرفدار مشکلاتشان مرتفع شود و آن چه که من تاکید داشتم مسائل ریز و حاشیه باعث بروز ازدیاد مشکلات ان‌ها نشود.قطعا این دو باشگاه حائز اهمیت هستند. به هر حال باشگاه هایی هستند با طرفداران بسیار زیاد و احترام به عقاید این هوادارن باید سرلوحه کار ما باشد ما به آن‌ها احترام می گذاریم و خواست آن‌ها خواست ما است .

او در واکنش به استعفای رویانیان و انتصاب علی پروین به عنوان سرپرست گفت: باشگاه‌ها در اختیار هیات مدیره‌ها هستند و این اعضای هیات مدیره هستند که باشگاه را اداره می کنند و ارتباط خیلی مستقیمی با وزارت ورزش و جوانان ندارد.وزارتخانه مجمع هیات مدیره را انتخاب می‌کند و هیات مدیره از درون یا بیرون خود افرادی که حائز شرایط هستندبه عنوان مدیرعامل انتصاب می‌کند و مدیر عامل هم به نحوی غیر مستقیم منصوب دولت است و باید در چارچوب قوانین و مقررات دولتی قدم بردارد. رویانیان هم اصرار بر استعفا داشت و هیات مدیره هم چندین بار از وی خواست که نرود که اینبار به دلیل اصرار وی هیات مدیره هم با رفتنشان موافقت کرد. وزارت ورزش و جوانان تلاشش این است که در حیطه وظایف هیات مدیره‌ها خیلی دخالت نکند و هیات مدیره‌ها تصمیماتی که می گیرند معمولا درون خود قابلیت اجرا دارد و وزارت ورزش و جوانان هم باید به این تصمیمات احترام بگذارد. ما هیچ موضع منفی یا مثبتی در قبال انتصاب پروین نداریم.آن چه که هیات مدیره تدوین و تصویب می‌کند قابلیت اجرا دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391