برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حدادی‌فر: درگیری؟ فقط آندو را آرام کردم

چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۰ — گل

به گوش آندو رسانده بودند که دو بازیکن ما گفته‌اند می‌خواهند در زمین او را بزنند و پایش را بشکنند. آندو آمد تا با آن دو بازیکن صحبت کند

قاسم حدادی فر

قاسم حدادی‌فر و درگیری؟ باورش برایمان سخت بود. باور اینکه حدادی‌فر با بازیکن حریف جر و بحث کند و درگیر شود. به خصوص اینکه آن بازیکن، آندو تیموریان باشد. این دو، دوستانی صمیمی هستند. در تیم ملی، کنار هم بازی می‌کنند و خارج از اردوی تیم ملی، رفاقت نزدیکی دارند. شایعه درگیری حدادی‌فر و آندو بهانه‌ای شد تا سراغ هافبک تکنیکی و آرام ذوب‌آهن بروم. این شایعه را به حدادی‌فر گفتم که ناراحت شد و متعجب. تکذیب کرد و تاکید که هرگز با بازیکنی درگیر نمی‌شود، چه رسد به آندو که دوست قدیمی اش است.

با آندو درگیر شدی؟

من؟ به خدا دروغ است. تازه من آندو را آرام کردم تا قضیه ختم به خیر شود.

با توجه به شناختی که از تو داشتم حدس می‌زدم که این خبر، شایعه باشد. اصل داستان از چه قرار بود؟

یک سوءتفاهم کوچک بین آندو و یکی دو تا از بازیکنان ما پیش آمد که خیلی زود هم تمام شد.

این سوءتفاهم چه بود که آندو را عصبانی کرده بود؟

به گوش آندو رسانده بودند که دو بازیکن ما گفته‌اند می‌خواهند در زمین او را بزنند و پایش را بشکنند. آندو آمد تا با آن دو بازیکن صحبت کند. وقتی دیدم او عصبانی است سمتش رفتم و آرامش کردم. در نهایت هم مشخص شد که آن دو بازیکن، این حرف‌ها را نزده‌اند و جو بیخودی شلوغ شده.

پس درگیری را تکذیب می‌کنی؟

خدا شاهد است که من با آندو درگیر نشدم. من و او دوستان صمیمی هستیم و در تیم ملی هم کنار یکدیگر بازی می‌کنیم. همیشه با هم خوب بودیم و مطمئن باشید این شایعه‌ها نمی‌تواند صمیمیت و دوستی من و آندو را از بین ببرد.

اما خود آندو هم در بروز چنین اتفاقاتی مقصر است. موافقی که او خیلی خشن بازی می‌کند؟

این طبیعت فوتبال آندو است که محکم بازی کند. من ۷، ۸ سال است در لیگ روبروی او بازی می‌کنم و در تیم ملی کنارش. آندو از دستانش خیلی خوب استفاده می‌کند، درست مثل یک فوتبالیست حرفه‌ای و سطح بالا. یک فوتبالیست درجه یک باید از دست و پاهایش به درستی استفاده کند. آندو هم چون انگلیس بازی کرده و سالها بازیکن حرفه‌ای بوده، محکم بازی می‌کند. حتی در تمرینات تیم ملی هم سفت و محکم است و من ندیدم که یک روز، او بی حال باشد و پرانرژی تمرین نکند.

تو در آخرین لیست تیم ملی حضور داشتی. چقدر امید داری به جام جهانی بروی و در لیست نهایی باشی؟

من که نمی‌توانم در مورد شانسم حرف بزنم. فقط وظیفه من این است که تلاشم را انجام بدهم و در بازی‌های لیگ برای ذوب‌آهن مثمرثمر باشم. کروش هم نشان داده بازیکنان آماده را به تیم ملی دعوت می‌کند. به همین دلیل، من هم تمام انرژی‌ام را می‌گذارم تا در لیست نهایی کروش باشم و به جام جهانی بروم.

شرایط ذوب‌آهن در لیگ برتر، شرایط مساعدی نیست. به‌عنوان یک بازیکن باتجربه، فکر می‌کنی در لیگ برتر بمانید؟

مطمئنم که می‌مانیم. حیف است که ذوب‌آهن به لیگ یک سقوط کند. الان هم امتیاز ما بالاتر از دو تیم انتهای جدول است. اگر بازی‌های ما را هم ببینید به این نکته پی می‌برید که زیبا هم بازی می‌کنیم. با این بازی زیبا، بازیکنان و کادر فنی که در اختیار داریم مطمئن باشید که در لیگ برتر می‌مانیم و حتی به بالاتر از منطقه خطر هم صعود می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391