برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولین واکنش به جدایی رویانیان؛ حقیقی از امروز بازیکن آزاد است

جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۶ — گل

حالا با رفتن محمد رویانیان از مدیریت باشگاه پرسپولیس رضا حقیقی هم حالا بازیکن آزاد است و همین امروز می‌تواند در تمرینات این تیم شرکت نکند

رضا حقیقی

یکی از اقدام‌های محمد رویانیان که سروصدای زیادی به پا کرد، خرید رضا حقیقی از فجرسپاسی بود که جذب او در زمانی که پرسپولیس با مشکل هافبک دفاعی مواجه بود توانست به این تیم کمک زیادی کند. حقیقی در این مدت خودش را توانست به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس مطرح کند. اما حالا با رفتن محمد رویانیان از مدیریت باشگاه پرسپولیس رضا حقیقی هم حالا بازیکن آزاد است و همین امروز می‌تواند در تمرینات این تیم شرکت نکند زیرا قراردادی با این تیم ندارد. بندی در قرارداد هافبک پرسپولیس وجود دارد که قرارداد او را با پرسپولیس بی‌اعتبار می‌کند. در زمانی که حقیقی قصد داشت به پرسپولیس بیاید فقط با این شرط حاضر شد با پرسپولیس قرارداد ببندد که تا زمانی بازیکن این تیم باشد که محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس است. رویانیان بارها با این پیشنهاد حقیقی مخالفت کرد اما این هافبک جوان حاضر نبود بدون این پیش شرط با پرسپولیس قرارداد ببندد و این بند را در قرارداد خود گنجاند که اگر رویانیان در مدیریت پرسپولیس نباشد بدون هیچ پیش شرطی قرارداد وی با پرسپولیس فسخ می‌شود، حالا هم رویانیان رفته است و طبق بندی از قرارداد حقیقی با پرسپولیس در نبود رویانیان به عنوان مدیرعامل این قرارداد فاقد اعتبار است. حالا از امروز حقیقی باید تصمیم بگیرد که در پرسپولیس می‌ماند و یا از همین امروز رابطه‌اش را با پرسپولیس قطع کند و حتی در تمرینات این تیم هم شرکت نکند. او تنها ۴۰درصد از رقم قرارداد خود را دریافت کرده است و هنوز درصد بیشتری از رقم قراردادش باقی مانده است ولی در این چند روز که رویانیان از پرسپولیس رفته است او هنوز واکنشی به این بند قرارداد خود نشان نداده است، باید دید واکنش او چیست؟ حقیقی تنها بازیکن پرسپولیس است که چنین بندی را در قرارداد خود دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391