برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمی‌نسب: برای مهارکردن کریمی اورا می زدم

دوشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۰ — گل

کی روش اگر بگوید لیگ را باید تعطیل همه باید گوش کنند

مهدی هاشمی نسب

علی کریمی پنج شنبه شب در مصاحبه ای از گذشته‌هایش و خاطراتش در پرسپولیس سخن گفت و در صحبت‌هایش از تکل‌های خشن مهدی هاشمی‌نسب در روزهای ابتدایی حرف زد .البته آن وقتها که در پرسپولیس غریب بود!

البته مهدی هاشمی نسب نظر متفاوتی نسبت به علی کریمی دارد. یاغی سرخابی‌ها در رابطه با صحبت‌های علی کریمی می‌گوید:« علی دوست من است و با هم رابطه خوبی داشته و داریم در آن مقطع که علی کریمی از آن صحبت می‌کند باید بگویم که هر دوی ما در آن مقطع تازه به پرسپولیس آمده بودیم و باید تلاش می‌کردیم تا خودمان را نشان دهیم. یادم هست در آن مقطع هم هرچه بود داخل زمین مسابقه و تمرین بود و بیرون زمین ما با هم دوست بودیم. این را هم بگویم علی کریمی بازیکن خیلی تکنیکی بود و برای مهار علی باید او را می‌زدیم، من هم برای اینکه او را مهارش کنم این کار را می‌کردم.»

هاشمی‌نسب همچنین در مورد بحث کی‌روش و قلعه‌نویی و کرانچار می‌گوید:« کی‌روش تیم را به جام جهانی برده و این را هم می‌داند که نه فوتبالی حقمان بود و نه از امکانات حرفه‌ای در سطحی بودیم که بخواهیم در به جام جهانی برویم. کی‌روش توانسته تیم را به جام جهانی ببرد، اما اینکه بخواهد با کرانچار و قلعه‌نویی وارد این چنین مسائل بشود درست نیست. البته معلوم نیست چه بلایی سرش آورده‌اند که به اینجا رسیده است. او تیم را به جام جهانی برده و وقتی مدیرهای ما تمام حرف‌هایش را تایید می‌کنند و هر سازی زده رقصیده‌اند باید تا آخر بروند و نباید در نیمه راه او را ول کنند. او حرفش را در همه حال به کرسی می‌نشاند و الان اگر بگوید تیم ته جدول باید قهرمان شود همه باید قبول کند و اگر بگوید لیگ را باید تعطیل همه باید گوش کنند. کرانچار و قلعه‌نویی هم مربیان بزرگی هستند و خودشان می‌توانند جواب کی‌روش را بدهند.» هاشمی‌نسبت همچنین در مورد شخصی و اوضاع احوالش می‌گوید:« فقط استراحت می‌کنم در در زمانی که فوتبال بازی می‌کردم بخصوص در دربی‌ها آنقدر فشار رویم بوده که اگر تا ۴۰ دیگر هم استراحت کنم باز هم کم است. خدا را شکر زندگی خوب است و از همه چیز راضی هستم البته این هم بستگی به آن دارد که شما به زندگی چطور نگاه کنید من همیشه هر چه خدا به من داده یا نداده شکرگذارش بوده‌ام برای همین همیشه در آرامش هستم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391