برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حیدرپور: از همه حلالیت می طلبم، نمی‌گذارند استاندار به گهر کمک کند

جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۰ — خبرآنلاین

سایت باشگاه گهر دورود نوشت:

اسماعیل حیدر پور

اسماعیل حیدرپور در خصوص بازی تیم گهر دورود مقابل نساجی مازندران که در شهر خرم آباد برگزار شد، گفت: همانگونه که همه اطلاع دارید به دلیل بارش سنگین برف و حجم زیادی از برف که بر روی زمین چمن بود، چون فدراسیون فوتبال ضرب الاجل داده بود که یا باید زمین ورزشگاه تختی دورود را ظرف ۲۴ ساعت آماده کنید، یا بازی در شهر دیگری برگزار شود پس از مشورت با برخی مسئولان و در نظر گرفتن شرایط آب هوای سایر شهرهای استان و امکانات موجود در این شهرها، بازی در خرم آباد برگزار شد و همه دیدند که هیچ اتفاقی نیز رخ نداد و تیم دوباره برگشت. البته مشکلات زمین ورزشگاه تختی همچنان پا برجاست و بعید است که تا ۱۰روز دیگر تیم که میزبان تیم سیاه جامگان مشهد است آن زمین آماده شود.

* برخی نمایندگان شهر‌ها نمی گذارند استاندار به تیم گهر کمک کند

مدیرعامل باشگاه گهر دورود در خصوص وضعیت بد مالی تیم گهر اظهار داشت: با توجه به اینکه این باشگاه از اموال شرکت امیر منصور آریا است و زیر نظر ناظر دادستانی فعالیت می کند، در ابتدای فصل ما پیشنهاد بودجه ۴ میلیارد تومانی برای صعود به لیگ برتر را دادیم، که با کاهش آن به ۲ میلیارد موافقت شد، اما پس از گذشت چند روز گروهی به عنوان بهره بردار قدم جلو گذاشته و تعهدات تیم گهر را پذیرفتند که با گذشت ۵ هفته از ابتدای لیگ هیچ اتقافی رخ نداد و بهره بردار تیم را در راه آهن تهران رها کردند که ما وارد عمل شدیم و تیم را با پرواز به مشهد فرستادیم و با همه مشکلات موجود تیم را جمع کردیم.

وی ادامه داد: پس از آن در جهت رفع مشکلات مالی تیم گهر چندین جلسه با جناب استاندار برگزار شد و در یکی از این جلسات که آقای احمدزاده هم شاهد هستند یکی از نمایندگان استان حضور داشتند. جناب استاندار گفتند که حاضر هستند به تیم گهر کمک کنند که آن نماینده گفت : گهر دورود باید بشود گهر لرستان و برخی از بازی های آن در دیگر شهر‌ها برگزار شود تا مخارج تیم توسط استانداری پرداخت شود، البته آن نماینده که فعلا اسمی از آن نمی برم به صراحت گفت: آقای استاندار اگر به گهر هزار تومان کمک کنی ما برای تیم شهرمان ۵ هزار تومان می خواهیم. این نماینده در ادامه گفت : آقایان یادشان رفته که در فصل قبل که تیم در لیگ برتر بود نگذاشتند تیم به شهر دیگر برود. اتفاقا آقای احمدزاده هم از سخنان این نماینده تعجب کرد.

حیدرپور متذکر شد: من در آنجا به آن نماینده گفتم شما نباید برایت فرق کند که یک تیم در کدام شهر بازی می‌کند بلکه باید اهمیت داشته باشد برای جوانان امکانات فراهم کنید، شما به عنوان نماینده چه گلی به سر مردم شهرت زده ای، اگر شما راست می گویی برو یک امتیاز تیم برای شهر خودت بگیر. الان هم که استاندار فوتبالی هستند و حتی برای تیم خیبر ۲۰۰ میلیون تومان هم از آقای هدایتی گرفتند، شما هم برو برای تیم شهرت امکاناتی فراهم کن. شما به عنوان یک نماینده چه کمکی به ورزش این استان کرده اید. ای کاش بعضی از نمایندگان ما هم مثل شهرهای دیگر بودند، نمایندگانی که تیم لیگ یک و لیگ برتر به شهر خود بردند. ای کاش برخی از همین آقایان نماینده یقه وزیر صنایع را می گرفتند و گفتند چرا یک بام و دو هوا عمل می کنند، در استان های اصفهان، خوزستان و.. ،تیم های این استان را تحت پوشش قرار می دهید ولی به لرستان محروم هیچ کمک نمی کنید.

این مقام مسئول اضافه کرد: در آن جلسه متوجه شدم که برخی از نمایندگان شهرهای دیگر نمی خواهند بگذارند آقای استاندار به تیم گهر کمک کند و چوب لای چرخ این کار می گذارند، چون آقای بازوند قبل از آنکه بیایند و استاندار لرستان شوند یک روزی که من در رادیو ورزش در مورد مشکلات تیم گهر صحبت می کردم و آنجا گفتم ای کاش ما مسئول یا استانداری داشتیم که به تیم کمک می کرد، پس از آنکه صحبت های من در رادیو تمام شد ایشان محبت کردند و به من زنگ زدند آن موقع جناب بازوند معاون عمرانی استانداری مرکزی بودند، و گفتند که من در ماشین بودم و از طریق رادیو حرف هایت را گوش کردم. وقت بگیر و برو پیش استاندار، آقای دهمرده و بگو آقای دهمرده به گهر کمک کن. به آقای بازوند گفتم راه کار چیست و استاندار از چه محلی کمک کند که ایشان در جواب گفتند از بهبود عبور و مرور یک میلیارد آزاد کند و ۵۰۰ میلیون تومان آن را بدهد به باشگاه گهر و ۵۰۰ میلیون تومان دیگر را به شهرداری دورود بدهد. البته جا دارد از آقای دهمرده نیز تشکر کنم، ایشان با اینکه فوتبالی نبود ۲ یا ۳ میلیارد خرج استادیوم دورود کرد و ۲ یا ۳ میلیارد هم خرج استادیوم تختی خرم آباد کرد و زمانی هم که در لیگ یک بودیم شریعت نژاد معاون سیاسی خود را به عنوان مسئول از طرف استانداری برای تیم گهر گذاشت که تمامی کارهای تیم را پی گیری می کرد. دکتر صابری هم همین طور، تا زمانی که حضور داشتند کمک کردند به خصوص به تیم کوثر و در آن زمان ما شاهد کمک های ایشان به تیم کوثر و گهر بودیم.

* کل پولی که به باشگاه آمده ۱۷۵ میلیون تومان بوده است

مدیرعامل باشگاه گهر دورود تصریح کرد: به مردم دورود و هواداران گهر می گویم از آن مدیرانی نبودم که ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان پول غیب شود و در آخر هم مشخص نشود کجا رفت و چگونه هزینه شد. ای مردم و ای هواداران گهر پولی که به تیم گهر پرداخت شده ما ناظر قضایی داریم و تمام حساب هایمان زیر نظر دادستانی است. ۲ میلیارد بودجه تیم بوده که از این مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان استانداری به ما داده که بین بازیکنان تقسیم شده و لیست آن مشخص است و اگر لازم باشد لیست آن را می گذاریم در سایت باشگاه که نفری ۵، ۴، و ۳ میلیون تومان به بچه‌ها داده ایم. ۴۰ میلیون تومان هم استانداری در یک مرحله دیگر از به تیم داده اند، که این پول هم هزینه البسه ورزشی، توپ و سایر امکانات شده که مقداری از آن هم صرف مسافرت‌ها و اردوها شده و ۳۰ میلیون تومان هم از طرف باشگاه با مجوز ناظر محترم دادستانی هزینه کردیم که آن هم هزینه سفر به مشهد و هتل شد که بچه‌ها در راه آهن مانده بودند و پول نداشند بروند که من همان موقع بلیط هواپیما برای آنها گرفتم. کل پولی که به باشگاه گهر آمده با احتساب ۵ میلیون تومانی که هیئت فوتبال استان کمک کرده ۱۷۵ میلیون تومان بوده که من ۱۲ هفته این تیم را اداره کرده ام. برخی‌ها نگویند که حیدرپور و همکارانش پول برده یا احمدزاده پول زیادی به جیب زده است چراکه کل پولی که به این باشگاه آمد این مبلغ بود.

وی افزود: من در بازی مقابل شهرداری یاسوج، الوند همدان و نفت آبادان و هزینه های ایاب ذهاب و هتل و در برخی موارد پول تو جیبی بازیکنان و پول تو جیبی بازیکنان در کیش را شخصاً دادم، و البته نامداری سرپرست تیم نیز علاوه بر هزینه های غذا و امکانات در مدت گذشته او نیز هزینه هایی را متقبل شد و از باشگاه طلبکار است. و اصلا پولی وجود نداشته که کسی بخواهد آن پول هزینه کند.

* از همه حلالیت می طلبم و امیدوارم هیئت مدیره با استعفا من موافقت کند

اسماعیل حیدرپور گفت: من بازوند را مدیر با درایتی می دیدم، مهندس بازوند مدیری ورزشی و فوتبالی بود، نباید می گذاشت که تیم به این وضعیت دچار شود. زمانی که تیم دست بهره بردار بود از ۵ بازی تنها یک امتیاز داشت و من به اتاق مهندس بازوند رفتم که ایشان به من گفتند، این تیم با این شرایط سقوط می‌کند اما من گفتم قول می دهم تیم سقوط نمی کند که ایشان گفتند برو با شناختی که من از شما دارم تیم را جمع کن، که خدا را شکر پس از آن در ۶ بازی ۱۰ امتیاز کسب کردیم اما با این وجود هیچ پولی تزریق نشد. بعد از بازی که در خرم آباد برگزار شد ایشان گفتند این تیم دیگر تمام شد و سقوط می کند، باز هم گفتم ۱۰ بازی دیگر داریم اگر پول به موقع تزریق شود تیم را نگه می داریم.

این مقام مسئول متذکر شد: برخی‌ها می گویند بودجه ۲ میلیارد تومان زیاد است برای تیم لیگ یکی، اما اگر واقعا حرف آقایان این حرف بود و پول به موقع تزریق می‌شد من از بچه‌ها و مربی‌ها خواهش می کردم که درصدی از قرار داد خود را ببخشند و نگیرند. اما وقتی شما هیچ پولی به بازیکن نداده اید چگونه انتظار دارید که بازیکن نصف پولش را حذف کند. با همه این اوصاف اگر ۵۰۰ میلیون تومان هدایتی و ۵۰۰ میلیون تومان کمک استانداری در این مقطع به تیم تزریق می‌شد قطعا این تیم در لیگ می ماند ولی وقتی ما برای جمع کردن بازیکنان کمترین مبلغی نداریم که به آنها بدهیم چگونه انتظار داریم بازیکنان مقابل حریفان خود خوب بازی کنند.

وی افزود: این آخرین فریادهایی است که می دانم هیچ گوش شنوایی نیست و دیگر کسی به داد این تیم نخواهد رسید حتی روزی که ما به خاطر بی پولی به سیرجان هم نرفتیم هیچ کدام از آقایان علت را نپرسیدند. ولی به خاطر هوداران باز هم تلاش می کنیم. اگر من قصور کرده ام از همه هواداران عذرخواهی می کنم و حلالیت می طلبم. با اینکه شبانه روز برای این تیم زحمت کشیده ام و برای موفقیت آن تلاش کرده ام، الان هم استعفا خود را نوشته ام و کناره گیری خود را نیز اعلام کرده ام و امیدوارم، هیئت مدیره و برادر عزیزم جناب آقای خوانین ناظر محترم که انصافا ایشان و همکارانش به ویژه جناب تورگ که در صعود تیم گهر به لیگ برتر مساعدت و همکاری صمیمانه ای با بنده داشتند با استعفا اینجانب موافقت کنند.

مدیرعامل باشگاه گهر ادامه داد: در حال حاضر بنده کنار گیری کرده ام و امیدوارم آقای قائدرحمت پا پیش گذاشته و مسئول جدیدی را برای تیم به باشگاه و هیئت مدیره پیشنهاد داده و اعلام کند هرچند که ایشان هم امیدی برای کمک مسئولان استان برای تیم ندارند. البته من به اخوی آقای قائدرحمت (اسماعیل) هم گفتم بیا خودت مسئولیت تیم را بگیر و من هم کمک خواهم کرد که ایشان نسبت به من محبت داشتند و گفتند شما با توجه به سابقه کاری و ارتباطات قوی که دارید بهتر است خودتان مدیریت تیم را بر عهده داشته باشید.

وی ادامه داد: امیدوارم با کمک و مساعدت ویژه، آقایان گهر را جمع کرده تا در بازی مقابل نیروی زمینی با قدرت به میدان برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391