برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حنطه: همه دست به دست هم داده‌اند ابومسلم سقوط کند!

چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۶ — ایسنا

سرمربی تیم ابومسلم خراسان گفت: سرپرست تیم با گذاشتن چک و اسناد خود، توانست تیم را راهی بوشهر کند.

علی حنطه

علی حنطه ، با اشاره به بازی تیمش مقابل ایران‌جوان بوشهر و عدم حضور وی در این بازی، عنوان کرد: با وجود تمام مشکلاتی که برای سفر به بوشهر داشتیم، راهی این مسابقه شدیم اما زمانی که روز شنبه در فرودگاه منتظر پرواز بودیم و اتفاقا با تاخیر نیز مواجه شدیم، با من تماس گرفته شد و خبردار شدم برادرم دچار سکته شدید شده، به همین دلیل نتوانستم تیم را در این دیدار همراهی کنم.

وی ادامه داد: روز یکشنبه نیز به دلیل نبود پرواز، نتوانستم به این بازی برسم و این در شرایطی بود که به‌رغم تمام صحبت‌ها و قول‌هایی که داده شد، هیچ کسی پولی نداد و رحیمی سرپرست تیم با گرو گذاشتن چک و اسناد بابت بلیط و هتل به طور موقتی مشکل را حل کرد.

حنطه با بیان اینکه مسئولین شهر مشهد به خودشان ببالند که تیم اول شهرشان در چنین شرایطی است.

عنوان کرد: دیگر برایم محرز شده است که همه دست به دست هم داده‌اند تا این تیم سقوط کند و پس از آن ابومسلم پسوند یکی از تیم‌های استان بشود. من پیش از این نیز هشدار داده بودم که سرنوشتی همچون پیام، برق شیراز و شاهین بوشهر در انتظار ابومسلم خواهد بود. در مشهد هیچ چیز بر اساس ضابطه نیست و همه چیز حول پول و رابطه می‌گردد و به دلیل حس انتقام‌جویی، یک عده سعی می‌کنند تا این تیم را از گردانه مسابقات حذف کنند.

سرمربی تیم ابومسلم خراسان افزود: فکر نمی‌کنم کار پسندیده‌ای باشد که حق بچه‌ها و قدیمی‌های این تیم خورده شود و چنین رفتاری با آن‌ها صورت گیرد. زیرا با وجود شرایط ناخوشایند باز هم این تیم هواداران خود را حتی در سراسر کشور دارد. هشت هفته به پایان لیگ باقی مانده است اگر در این مدت، پول به تیم تزریق شود ما حتی می‌توانیم به فکر صعود نیز باشیم اما اگر همین شرایط ادامه یابد، شاهد سقوط تیم نیز خواهیم بود.

وی با بیان اینکه تمام آن‌هایی که گفتند به ابومسلم کمک می‌کنند و آن را تنها نمی‌گذارند، به قول‌های خود عمل نمی‌کنند، ادامه داد: تا به امروز با همه بازیکنان و کادر تیم با تمام وجود کار کردیم و با نداشتن‌ها، کنایه‌ها و قول دادن‌ها کنار آمدیم ولی دیگر نمی‌شود با این شرایط ادامه داد و باید تصمیم دیگری گرفت.

حنطه در ادامه تصریح کرد: زمانی که هیچ کس حاضر به کمک کردن نیست مشخص می‌شود که اهدافی پشت آن است، زمانی که اسپانسر می‌آوریم و اسپانسر حاضر است طلب شاکیان را پرداخت کند اما مسئولین حتی حاضر نمی‌شوند یک جلسه با او داشته باشند، با دیدن این برخوردها، مطمئن می‌شویم که اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

وی افزود: این نوع برخورد کردن درست نیست و حتی کسی حاضر نیست با دشمنش نیز اینگونه رفتار کند که با ما می‌کنند. بازیکنان من در بازی گذشته با تحمل تمام سختی‌ها توانستند بازی خوبی در بوشهر مقابل صدرنشین جدول داشته باشند و حتی می‌توانستند یک امتیاز تساوی را کسب کنند اما آن‌ها نیز طبیعتا درگیر مشکلات مالی تیم هستند.

سرمربی تیم ابومسلم خراسان گفت: به من ثابت شده است که نمی‌خواهند مالکیت را به کسی بدهند در غیر این صورت مشکل مالکیت می‌توانست پیش از این حل شود ولی همه بدانند که با وجود تیم‌های دیگر باز هم دل مشهدی‌ها با ابومسلم بوده و خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391