برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایرانمنش: ما باید میزبان فینال جام حذفی باشیم

چهارشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۳۱ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه مس کرمان درخصوص برد تیمش مقابل استقلال در جام حذفی گفت: بازیکنان ما در این بازی با انگیزه بالا حاضر شدند و توانستند استقلال را در خانه‌اش شکست دهند و به فینال صعود کنند.

اکبر ایرانمنش

اکبر ایرانمنش افزود: تیم ما نسبت به تیم استقلال بهتر بازی کرد و توانست برنده شود و به فینال جام حذفی صعود کند.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در ادامه اظهار داشت: ما به خاطر حضورمان درفینال جام حذفی برای بازیکنان و کادر فنی پاداش در نظر گرفتیم که به موقع پرداخت خواهیم کرد.

وی درباره گفته‌های لوکا بوناچیچ که لیگ برتر نسبت به جام حذفی برایمان مهم است، بیان کرد: گفته‌های بوناچیچ را تایید می کنم. برای ما ماندن در لیگ برتر بااهمیت‌تر از جام حذفی است. همچنین بازی‌های لیگ برتر نسبت به جام حذفی برایمان از حساسیت بیشتری برخوردار است، چراکه اگر ما این چند بازی باقیمانده را نبریم به لیگ دسته یک سقوط می‌کنیم.

ایرانمنش درخصوص وضعیت میزبانی فینال جام حذفی گفت: بر اساس قانون، تیمی که در بازی گذشته میهمان بوده در دیدار بعدی میزبان می‌شود. بر این اساس ما در بازی فینال باید میزبان تیم تراکتورسازی باشیم.

وی در ادامه اظهار داشت: مسئولان سازمان لیگ برتر بیان کردند که رأی قانون برای فینال نیست و محل بازی فینال با قرعه‌کشی مشخص می‌شود. به هر حال ما تابع قوانین و مقررات هستیم و امروز برای قرعه‌کشی به سازمان لیگ می رویم.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان بیان کرد: بر اساس قانون بازی‌های ما قبل فینال میزبان و میهمان برحسب بازی‌های گذشته تعیین اما برای بازی فینال قرعه‌کشی انجام می‌شود.

ایرانمنش درباره گفته‌های مظلومی در مورد صعود تیم مس کرمان تا این مرحله مربوط به دوران وی است، گفت: مظلومی زحمات زیادی برای تیم مس کرمان کشیده و در صعود تیم به مرحله فینال تا حدودی تأثیرگذار بوده است.

وی بیان کرد: به هر حال بازی‌های ابتدایی جام حذفی نسبت به بازی‌های پایانی این جام آسانتر است و تیم‌های ضعیف به تدریج از گردونه رقابت‌ها خارج و تیم‌های قدرتمند تا مرحله فینال پیش می‌روند.
بر این اساس ما بازی سختی مقابل تراکتورسازی در مرحله فینال خواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان تصریح کرد: تنها نگرانی ما این است که به خاطر حضور در فینال جام حذفی تیم ما نسبت به دیگر تیم‌ها کمتر استراحت می‌کند. تیم‌هایی که در جام حذفی حضور ندارند و رقیب ما هستند ۱۰ روز استراحت می‌کنند اما تیم طی چهار و پنج روز دو تا بازی انجام می دهد. امیدوارم مسئولان سازمان لیگ وضعیت تیم ما را هم در نظر بگیرند و بعد برنامه بازی‌ها را تنظیم کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال از زمانی که لوکا به تیم مس کرمان آمده وضعیت تیم رامتحول کرده است. امیدوارم تیم ما دربازیهای باقیمانده لیگ برتر که حکم فینال برای ما دارند مانند بازی‌های جام حذفی ظاهر شوند و در لیگ برتر ما بمانیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391