برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: پیشنهاد هواداران را در صحن علنی شورای شهر بررسی می‌کنیم

یکشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۳ — باشگاه خبرنگاران

عضو شورای شهر تبریز در خصوص درخواست هواداران تراکتورسازی گفت: چند تن از اعضای شورای شهر امروز در صحن علنی پیشنهاد هواداران مبنی بر اهدای شهروند افتخاری به تونی اولیویرا را مطرح کردند.

محمد حسین جعفری

محمد‌حسین جعفری افزود: بر این اساس ما اعضای شورای شهر پیشنهاد هواداران را بررسی می‌کنیم و بعد نظر نهایی‌مان را اعلام می‌کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: درخواست هواداران مبنی بر اهدای شهروند افتخاری و نامگذاری یکی از خیابان‌های جدید به نام تونی اولیویرا در شورای شهر بررسی می‌شود وبعد از تصویب لایحه به شهرداری تبریز ارائه می‌شود و در آنجا کمیته نامگذاری این طرح را بررسی می‌کند.

به هر حال این موضوع برای اجرایی شدن در مراحل طولانی صورت می‌گیرد.

جعفری درباره طرح کمک یک میلیاردی شورای شهر به باشگاه تراکتورسازی گفت: ما پانصد میلیون تومان به باشگاه تراکتورسازی اختصاص دادیم که تا ۴۸ ساعت آینده به حساب این باشگاه واریز کردیم.

وی در ادامه اظهارداشت: بر این اساس پانصد میلیون تومان دیگر هنوز به تصویب اعضای شورا نرسیده تا آن را در اختیار باشگاه قرار دهیم.
جعفری درباره قهرمانی تیم تراکتورسازی در جام حذفی گفت: اتحاد هواداران، اعضای تیم و مدیریت یکی از عوامل قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی بود.

عضو شورای شهر تبریز بیان کرد: به هر حال خواسته هواداران اجابت شد وتونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی شد. بر این اساس با حضور تونی فضای مثبتی در تیم تراکتورسازی ایجاد و این تیم قهرمان جام حذفی شد.

وی درباره تأثیر جلالی برقهرمانی تراکتورسازی تصریح کرد: جلالی تیم تراکتورسازی را بسته است و تأثیر این مربی در تیم تراکتورسازی قابل انکار نیست.

جعفری در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال زحمات جلالی را نمی‌توانیم نادیده بگیریم اماایجاد فضای مثبت باحضور تونی هم در قهرمانی تراکتورسازی تأثیر زیادی داشته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391