برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: رئیس کمیته اخلاق می‌شوم!

یکشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۷ — باشگاه خبرنگاران

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: از مذاکره کی‌روش با تیم آفریقای جنوبی بی‌اطلاعم و این سرمربی حرفی در این خصوص نزده است.

علی کفاشیان

علی کفاشیان اظهار داشت: امروز جلسه‌ای با مسئولان شرکت آل‌اشپورت برگزار کرده بودیم طی این جلسه که مدیر آل‌اشپورت نیز حضور داشت مقرر شد شرکت آل‌اشپورت با فدراسیون در خصوص پیراهن تیم ملی همکاری کند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان افزود: قرار شده است که همکاری‌های لازم مابین فدراسیون و این شرکت صورت گیرد که موضوع آن مسئله پیراهن تیم ملی است.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه حک یوز ایرانی روی پیراهن سابق تیم ملی مشخص نبود و طی این همکاری مقرر شده است که آرم یوز ایرانی برجسته‌تر شود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان با بیان اینکه برای اولین بار این کار انجام شده تصریح کرد: ما اولین تیمی هستیم که این کار یعنی حک آرم یوز ایرانی را بر پیراهنمان انجام داده‌ایم در حالی که هیچ تیمی چنین کاری را انجام نداده است.

وی اشاره کرد: خوشبختانه FIFA هم با این پیراهن و حک آرم یوزپلنگ موافقت کرده است و مشکلی وجود ندارد.

کفاشیان سپس به صحبت‌های انجام شده با سرمربی تیم ملی کشورمان اشاره و عنوان کرد: با کی‌روش صحبت کرده‌ایم. وی به عنوان سرمربی تیم ملی کشورمان به طور حتم تا جام جهانی روی نیمکت می‌نشیند اما خواهان جذب اسپانسر شخصی و استفاده از آن در جام جهانی است.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص اردو و دیدار با آفریقای جنوبی هم اضافه کرد: در این مورد صحبت کرده‌ایم که تیم ملی با همه بازیکنان خود اردو و دیدار تدارکاتی برگزار کند ولی فعلاً نتیجه نگرفته‌ایم. اگر این امر محقق نشود قطعاً اردوی تیم ملی را در کشورمان برگزار می‌کنیم.

وی با اشاره به خبر بستن قرارداد کی‌روش با کشور آفریقای جنوبی مبنی بر قبول سرمربیگری این تیم هم گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم که آیا این کار انجام شده است یا نه فعلاً کی‌روش با ما صحبتی نکرده است حتی هیچ گونه صحبتی در خصوص تمدید قرارداد با تیم ملی کشورمان نیز نشده است. سخت است در این شرایط مربی عوض کنیم و فرصتی چندانی تا جام جهانی نمانده است باید در همین زمان سرمربی را حفظ کرده و با تمرکز کافی به جام جهانی برویم.

کفاشیان از تشکیل کمیته جدید به نام کمیته اخلاق حرفه‌ای در فیفا خبر داد و تأکید کرد: امروز از طرف AFC کمیته جدید تشکیل شده است و قرار است خود من به عنوان رئیس این کمیته انتخاب شوم. این کمیته به بررسی و اجرای آیین نامه اخلاق حرفه‌ای در فوتبال می‌پردازد.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص عدم لغو قرارداد با اسپانسر قبلی هم عنوان کرد: هنوز قراردادمان را با اسپانسر قدیمی ۱۰۰ درصد لغو نکرده‌ایم و در صورت آمادگی برای مذاکره قرارداد جدید را می‌بندیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال در راستای حمایت، تقویت و موفقیت تیم ملی در همه عرصه‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و برای موفقیت و حمایت تیم ملی گام برمی‌دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391