برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: ورزشکاران مثل همیشه در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر می‌شوند

دوشنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۵ — باشگاه خبرنگاران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مردم ایران باحضور راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می‌زنند.

علی کفاشیان

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مردم ایران باحضور راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می‌زنند ۲۲ بهمن یکی از موهبت‌های انقلاب ما است و مردم انقلابی ایران خود را در برابر استکبار جهانی نشان دادند و امسال هم پرشورتر از همیشه مردم ایران به میدان می‌آیند و جواب امریکا را می‌دهند.

من خاطره خوبی از یکی از راهپیمایی‌ها ۲۲ بهمن دارم زمانیکه امریکا از طریق دشمن نیز "صدام ایران را تهدید به بمب باران کرد ملت از همه سالها بیشتر در راهپیمایی شرکت کردند.

مردم ما هم اینطور هستند همیشه هر دشمنی که بخواهد ایران را تهدید کند بیشتر در صحنه راهپیمایی حاضر می‌شوند و به تمام مردم جهان نشان می‌دهند که چطور ثبت انقلاب هستند و باز هم مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد و ورزشکاران هم همیشه در این مسیر پیشرو بوده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391