برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریم در ماجرای رسوایی اخلاقی بیگناه است

سه‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۳ — فارس

مهاجم فرانسوی رئال مادرید باور دارد در ماجرای رسوایی اخلاقی بیگناه است.

کریم بنزما

«سیلوین کورمیر» وکیل کریم بن‌زما اظهار داشت: از زمانی که جلسه نخست دادگاه آغاز شد تا به حال،‌ بن‌زما اظهار کرده مرتکب کار خلافی در سال ۲۰۰۸ نشده است.

این اظهارات از سوی مقام حقوقی در ارتباط با پرونده رسوایی اخلاقی قبل از جام جهانی ۲۰۱۰بیان شد.

در آن هنگام موکل او و فرانک ریبری، ستاره خط میانی فرانسه متهم شدند که با «زهیا» زنی که آن موقع کمتر از ۱۸ سال(سن قانونی) داشت، ارتباط نامشروع داشتند. این موضوع در آستانه جام جهانی آفریقای‌جنوبی حاشیه زیادی در اردوی «خروس‌های آبی» (فرانسه) ایجاد کرد.

از آن هنگام جلسات مکرر دادگاه برگزار شد. دور جدید جریان دادرسی نیز از روز گذشته در غیاب دو بازیکن متهم آغاز شد و تا پنج‌شنبه ادامه می‌یابد.

کورمیر افزود: تمام تلاش‌مان این است که به دادگاه نشان دهیم واقعیت چیست و چه مدارکی برای این منظور برای اثبات داریم. امیدوارم بی‌گناهی بن‌زما مشخص شود. البته در این گونه جریان‌های دادگاهی، با توجه به فاصله کم شبه و ادعا، اثبات واقعیت دشوار است.

براساس اعلام رسانه‌ها در صورت اثبات جرم این دو، امکان دارد به ۳ سال حبس و پرداخت جزای نقدی ۴۵ هزار یورویی محکوم شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391