برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی کریمی: جهانبازی اضافه وزن دارد!

یکشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۸ — ایسنا

هافبک تراکتورسازی گفت: آقای جهانبازی اضافه وزن دارد و فکر نمی‌کنم شرایط داوری در لیگ برتر را داشته باشد. او از داوران باتجربه لیگ است ولی اگر شرایط آرمانی را داشته باشد می‌تواند قضاوت‌های بهتری داشته باشد.

علی کریمی

هافبک تراکتورسازی گفت: آقای جهانبازی اضافه وزن دارد و فکر نمی‌کنم شرایط داوری در لیگ برتر را داشته باشد. او از داوران باتجربه لیگ است ولی اگر شرایط آرمانی را داشته باشد می‌تواند قضاوت‌های بهتری داشته باشد.

علی کریمی در پایان بازی با ملوان گفت: بازی خوبی بود و در شرایط آب و هوایی خوبی برگزار شد. تیم ملوان چون میزبان بود، از امتیاز میزبانی‌اش خوب استفاده کرد و در دقایق اولیه روی دروازه ما فشار زیادی وارد کرد و به گل رسید ولی در نیمه دوم چیزی برای از دست دادن نداشتیم و به گل هم رسیدیم. هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند ولی با بی‌دقتی از دست رفت. به کادرفنی ملوان و هواداران خوبش تبریک و خسته نباشید، می‌گویم.

وی در مورد اعتراضش به داوری گفت: در صحنه‌ای که گل اتفاق افتاد، در شرایط مسابقه بود و در این شرایط فشار و استرس زیادی روی بازیکنان است. صحبت‌ها و حرف‌هایی رد و بدل می‌شود که ناشی از آن فشارهاست ولی در این باره باید کارشناسان نظر دهند.

همچنین علی کریمی در مورد جهانبازی اظهار کرد: به هر حال آقای جهانبازی اضافه وزن دارند و فکر نمی‌کنم ایشان شرایط داوری در لیگ برتر را داشته باشند. آقای جهانبازی از داوران باتجربه لیگ هستند ولی اگر شرایط آرمانی داشته باشند می‌توانند قضاوت‌های بهتری داشته باشند.

او در ادامه در مورد جو ورزشگاه انزلی گفت: جو امروز خیلی عالی بود. هر وقت که من به شمال می‌آیم، همشهریانم به من لطف دارند و شرایط امروز خوب بود. من فکر می‌کنم که این امتیازهایی که از تیم‌ها کسر شد، جو ورزشگاه‌ها را متعادل‌تر کرد و تیم‌ها چون نمی‌خواهند کسر امتیاز شوند، کارهای خوبی در روی سکوها انجام داده‌اند اما اگر فدراسیون بتواند شرایطی مهیا کند که تیم‌هایی که از آنها امتیاز کسر شده، نظارت خوبی روی بازی‌های آنها باشد و نوع برخورد هواداران آنها عوض شده باشد، خوب است که امتیاز آن‌ تیم‌ها را برگردانند. البته هر تیمی که حقش باشد و این استحقاق را داشته باشد. چون این یک امتیاز خیلی در جدول تاثیرگذار است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391