برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهرداد کریمیان: به فجرسپاسی دین داشتم برای همین آمدم

دوشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۷ — گل

در این روزها تنها کاری که می‌‌توانم بکنم به همراه همبازیان تا آخرین لحظه برای موفقیت فجر بجنگیم و تا نفس داریم تلاش کنیم تا این تیم در لیگ برتر بماند

مهرداد کریمیان و تیم فجر سپاسی

شرایط فجر خیلی نابسامان است و تنها نماینده شیراز در خطر سقوط قرار دارد. در همین رابطه با مهرداد کریمیان یکی از بازیکنان باتجربه و کاپیتان تیم فجر صحبت کردیم. او که در ابتدای فصل پیشنهادات خیلی خوبی از سایر تیم‌ها داشت اما به شیراز آمد تا به تیم شهرش کمک کند اما خبر نداشت چه سرنوشتی در انتظار اوست.

کریمیان در این رابطه می‌گوید:« شرایط خیلی بدی را داریم و اوضاعمان نابسامان است اما اگر خدا بخواهد اتفاقات خوبی می‌افتد. تیم فجر و بچه‌های ما این پتانسیل را دارند که با حمایت مردم این تیم را در لیگ حفظ کنند و مردم عزیز شیراز هم همگی باید در این شرایط کمک کنند و ما را تنها نگذارند.»

کریمیان در ادامه در مورد برخی از حاشیه‌هایی که در این تیم به وجود آمده می‌گوید:« دلم پر است از حرف‌هایی که شاید اگر زده شود خیلی مسائل روشن شود. اما به خاطر روح شهیدسپاسی و مردم عزیز شیراز که امیدشان در لیگ برتر به این تیم فعلا سکوت می‌کنم تا برای تیمم حاشیه به وجود نیاید. من فقط تنها چیزی که دوست دارم بگویم این است که مردم صاحب اصلی این تیم هستند و خودشان باید به ما کمک کنند. این تیم پتانسیل حضور در لیگ برتر و سقوط نکردن را دارد.»

همچنین کریمیان در پایان می‌گوید:« خدا را شاهد می‌گیرم در ابتدای فصل پیشنهادات خیلی خوبی داشتم اما فقط به خاطر دینی که به فجر داشتم به شیراز آمدم تا به این تیم کمک کنم اما شرایط آنطور که می‌خواستیم پیش نرفت. اما در این روزها تنها کاری که می‌‌توانم بکنم به همراه همبازیان تا آخرین لحظه برای موفقیت فجر بجنگیم و تا نفس داریم تلاش کنیم تا این تیم در لیگ برتر بماند. امیدوارم در این راه خدا کمکمان کند و مردم حمایتمان کنند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391