برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برای قهرمان نشدن هیچ بهانه‌ای نداریم

پنجشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۷ — تسنیم

سرمربی تیم سپاهان اصفهان با اشاره به بخشش محرومیت میثم حسینی در نیم‌فصل نخست و عدم بخشش محرومیت شریفی، بازیکن سپاهان گفت: سئوال من از مسئولان فدراسیون این است که چرا بین سرخابی‌ها و تیم‌های شهرستانی تفاوت می‌گذارند.

زلاتکو کرانچار

زلاتکو کرانچار در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار کرد: دربی‌ها و شهرآوردها همیشه ناخوشایند بوده چراکه پیش‌بینی آنها کار سختی است و همه تیم‌ها در آن با انگیزه ظاهر می‌شوند.

وی افزود: در این نوع بازی‌ها مسئله شخصیت، حرف نخست را می‌زند ولی بازی فردا از یک نظر دیگر نیز مهم است زیرا ذوب‌آهن می‌خواهد مقابل سپاهان قدرتمند و با کیفیت بازی خوبی کرده و امتیاز بگیرد و در لیگ باقی بماند؛ ما نیز از بازی فردا دو هدف را دنبال می‌کنیم که از کسب امتیاز بازی فردا بتوانیم در رقابت با سایر تیم‌ها تا آخرین هفته لیگ برای قهرمانی بمانیم و یا حداقل از مکان اول تا سوم برای راهیابی به جام باشگاه‌های آسیا برسیم.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه انتظار از مسابقه فردا این است که مسابقه‌ای دشوار از نظر تاکتیکی و جسمانی است و تیمی که صبورتر باشد و باذکاوت‌تر بازی کند، نتیجه مطلوب را کسب می‌کند، تصریح کرد:‌بعد از شکست ما مقابل پرسپولیس، بازیکنان انگیزه خوب خود را نشان دادند و نه‌تنها برای بازی فردا، بلکه برای سایر بازی‌ها انگیزه دارند و به جز بحث قهرمانی و کسب سهمیه آسیائی، بزرگترین دلیل ما برای موفقیت در بازی فردا و سایر بازی‌ها، هوادارانمان هستند که ما از آنها انتظار داریم که فردا بیایند و با جمعیت خیلی زیادی ما را حمایت کنند و تا پایان لیگ از ما حمایت کنند.

وی افزود: به طور طبیعی آنها از ما انتظار دارند که بازی‌های خوبی از خود به نمایش بگذاریم و امیدوارم که ما نیز بتوانیم به نیاز آنها پاسخ داده و با بازی‌های خوب خود پاسخ حمایت‌های آنها را بدهیم.

کرانچار پیرامون مصدومان و محرومان تیمش افزود: تا آنجایی که به وضعیت محرومان و مصدومان ما مربوط می‌شود،‌ما در بازی فردا شریفی را به دلیل محرومیت از کارت قرمزی که ناسزاوارانه در بازی پرسپولیس گرفت، در اختیار نداریم؛ همچنین عقیلی و حاج‌صفی نیز بعد از بازی پرسپولیس مصدومیت سبکی داشتند که سعی کردیم در تمرینات آن را برطرف کنیم، به طوری که بیشتر این دو بازیکن تحت نظارت کادر پزشکی بوده و آمادگی کامل را برای اینکه در بازی فردا ما را همراهی کنند، دارند اما نظر نهایی را فردا می‌دهیم؛ به غیر از آن، سایر بازیکنان فردا ما را همراهی می‌کنند.

وی بیان کرد: تیم ذوب‌آهن نتایج خوبی کسب کرده و تیم خوبی است که جایگاه او به هیچ عنوان برازنده بازی‌هایی که انجام می‌دهد، نیست؛ بسیاری از تیم‌ها با شانسی که جلوی این تیم آوردند، مقابل این تیم نتیجه گرفته‌اند اما با این حال ما ذوب‌آهن را آنالیز کرده‌ایم و به بازیکنان خود گفته‌ایم که مقابل بازیکن حریف چگونه بازی کنند و هرگز ذوب‌آهن را دست کم نگرفته و به تمام بازی‌ها به عنوان یک بازی سرنوشت‌ساز نگاه می‌کنیم.

سرمربی سپاهان پیرامون مصدومیت نویدکیا گفت: نمی‌دانم کدام منبع اینگونه اظهار نظر کرده چون کادر پزشکی ما نیز در این زمینه صحبتی نکرده اما طبیعی است که محرم بعد از طی کردن یک نیمه پرفشار مقابل پرسپولیس، بعد از مدت‌ها بازی نکردن، دچار اندکی خستگی و نه مصدومیت، بلکه عارضه ناشی از خستگی شود.

وی افزود: همانطور که هم ما و هم خود او انتظار این موضوع را داشتیم و ما می‌خواهیم که محرم را در همه بازی‌ها داشته باشیم زیرا هدف ما تنها لیگ نیست و جام باشگاه‌های آسیا را نیز در پی داریم و این مسئله درباره سوکای نیز صدق می‌کند و می‌خواهیم این دو بازیکن را کاملاً در تمام مسابقات خود داشته باشیم اما تا جایی که به بازی فردا مربوط می‌شود، نمی‌توانیم ریسک کرده و نویدکیا را از دقایق نخست بازی در زمین بگذاریم اما تلاش می‌کنیم که از او یک نیمه یا کمتر در زمین استفاده کنیم و شرایط سوکای نیز اینگونه است .

کرانچار درباره بحث بخشش محرومیت میثم حسینی بعد از اشتباه داوری بازی سپاهان و پرسپولیس در نیم‌فصل نخست و عدم بخشش مهدی شریفی گفت: باشگاه نمی‌تواند در این زمینه صحبت کند و این بحث مربوط به کمیته انضباطی است؛ البته صحنه اخراج شریفی کاملاً محرز بود که هیچ خطایی صورت نگرفت و حتی این موضوع در صحنه آهسته نیز مشخص بود. به هر حال کمیته انضباطی باید موضوع را به خوبی بررسی کرده و نظر نهایی خودش را در این زمینه اعلام کند؛ البته هنوز نامه رسمی در این زمینه به ما نرسیده است اما سئوال من این است اگر عفو شامل میثم حسینی می‌شود، چرا شامل شریفی نمی‌شود؟

وی پیرامون عملکرد ون‌دایک، مهاجم این تیم گفت: تلاش کردیم که ون‌دایک را به تیم نزدیک کنیم اما مشهود است که این بازیکن از نظر بدنی کم دارد و امیدوارم در تعطیلاتی که بین بازی‌ها می‌افتد، ‌ون‌دایک و سایر بازیکنان را از نظر جسمانی آماده کنیم زیرا ما ون‌دایک را فقط برای چند بازی لیگ برتر یا جام باشگاه‌های آسیای امسال نگرفتیم بلکه با نظر تشخیصی به خدمت گرفتیم تا در لیگ سال آینده کمک کند.

سرمربی سپاهان با اشاره به تفاوت‌های بین استقلال و پرسپولیس با شهرستانی از سوی مسئولان فدراسیون اظهار کرد: آقای ترابیان در زمان حضور خود در سپاهان درباره آن حرف‌هایی زده و به این شکل به فدراسیون اطلاع‌رسانی کرده بود اما چرا برخی مقامات فدراسیون درباره تیم‌های شهرستانی مقاومت نشان می‌دهد و فقط رأفت درباره تیم‌های پایتخت، میسر است را نمی‌دانم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه جام حذفی زودتر از لیگ تمام می‌شود و در صورت قهرمانی تراکتورسازی، انگیزه این تیم برای دیدار با تیم‌های پایین جدولی کاهش می‌یابد، خاطرنشان کرد:‌ تراکتورسازی هنوز قهرمان نشده و برای ما که در کورس قهرمانی هستیم، مناسب‌تر این بود که فینال جام حذفی نزدیک به هفته نهایی لیگ برتر موکول شود تا اگر قرار است این اتفاق رخ دهد و تراکتورسازی قهرمان جام حذفی شود، با انگیزه کافی مقابل تیم‌های رقیب ما به میدان برود اما انتظار حرفه‌ای ما از یک تیم خوب مثل تراکتورسازی است، این است که حرفه‌ای مقابل حریفان خود بازی کند، ‌حتی اگر قهرمان شود و به نتیجه فکر کند.

کرانچار درباره تغییرات مدیریتی سپاهان گفت: در ۲.۵ که در سپاهان بودم، جابجایی‌ها هیچ گاه نتوانست تغییری در شاکله تیم سپاهان ایجاد کند و وقتی ساکت رفته و رحیمی آمد، سپاهان جام به جام باشگاه‌های آسیا راه یافته و قهرمان لیگ و سال بعد از آن قهرمان جام حذفی شد؛ بعد از رفتن رحیمی ترابیان جای او را گرفت و او نیز به خوبی مسیر را طی کرد و ما در ۱۰ مسابقه خود یک شکست داشته و تقریباً از بحران خارج شدیم و اکنون با یک امید، خلیلیان جایگزین ترابیان شده و هیچ اشکالی در تیم پیش نیامده است و می‌دانیم که او یکی از ارکان اساسی ورزش اصفهان بوده و در رده‌های ورزشی کشور تاثیر بالایی داشته است.

وی افزود: ساختار سپاهان اجازه نمی‌دهد که تغییر در تیم اشکال کرده و دچار اخلال شویم؛ اگر موفق نشویم هیچ بهانه‌ای نداریم،‌ برسد به آنکه به گردن تغییرات مدیریتی بگذاریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391