برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی‌روش: در این ۱۲۹ روز باقی‌مانده می‌توان امیدها را زنده کرد

دوشنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۲ — فارس

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اعتقاد دارم در ۱۲۹ روز باقی مانده تا جام جهانی می‌توانیم کارهای خوبی انجام دهیم.

کارلوس کی‌روش

کارلوس کی‌روش سرمربی تیمملیفوتبال کشورمان در خصوص اینکه ۱۲۹ روز تا جام جهانی باقی مانده و در این مدت دغدغه او چیست گفت: دغدغه من ساده و شفاف است چرا که ما می‌خواهیم د ر مسابقات سطح بالایی مثل جام جهانی شرکت کنیم و فقط یک راه داریم و آن این است که برنامه آماده‌سازی خوبی تدوین کنیم تا بتوانیم در این مسابقات بهترین بازی‌ها را مقابل تیم‌های خوب برگزار کنیم.

ویدر خصوص اینکه در این ۲۹ روز باقیمانده تا جام جهانی چه باید بکنیم، افزود: من اعتقاد دارم هنوز هم می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم. قبول دارم که برنامه ما بهترین نبوده و اگر برنامه خودمان ر ا با کره جنوبی مقایسه کنیم متوجه خیلی از مسائل می‌شویم اما باز هم می‌توان امیدوار بود. اگر بخواهیم خودمان را با کره جنوبی مقایسه کنیم این تیم بعد از دیدار با ما ۱۲ بازی انجام داد که ۹تای آن با تیم‌های صعود کرده به جام جهانی بود. وقتی صحبت این موضوع به میان می‌آید و ما هنوز یک بازی تدارکاتی هم برگزار نکرده‌ایم متوجه می‌شویم که مشکل داریم اما اعتقاد داریم در این ۱۲۹ روز باقی مانده می‌توان امیدها را زنده نگه داشت و می‌توانیم کارهای خوبی انجام دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391