برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خسارات وارده به اتومبیل حامل تونی الیویرا

جمعه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۰ — گل

بعد سوار شدن تونی الیویرا وهمراهان زیر فشارازدحام جمعیت قرار گرفت وعلاوه بر شکستن شدن شیشه جلوی ، سقف وبغل های اتاق این خودرونیز اسیب دید

آنتونیو اولیویرا

تونی الیویرا در حالی به همراه پسرش ساعاتی پیش وارد فرودگاه تبریز شد که استقبال پر شوری از این مربی پرتغالی به عمل امد ، اما در کنار این حضور پر شوراتفاقات ناخوشایندی هم به وقوع پیوست که به نظر باید مسئولین انتظامی ومسئولین استقبال بیش از این نسبت به این موضوع با تدبیرو برنامه ریزی بهتری واردعمل می شدند ، اتومبیل ماکسیما که برای انتقال تونی الیورا در محل فرودگاه تبریز حاضر شده بود ، بعد سوار شدن تونی الیویرا وهمراهان زیر فشارازدحام جمعیت قرار گرفت وعلاوه بر شکستن شدن شیشه جلوی ، سقف وبغل های اتاق این خودرونیز اسیب دید که به گفته شاهدین ماجرا مربی پرتغالی درضمن خوشحالی از این استقبال از اتفاقات پیش امده نیز ناخرسند بود ، همچنین گفته می شود میزان خسارت وارد به این اتومبیل بیش از ۱۵ میلیون تومان بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391