برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام امادگی خوردبین برای باز پس گیری صندلی اش از شیرینی

دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۲ — گل

امروز محمود خوردبین در پایان نشست پیشکسوتان پرده از این موضوع برداشت که بزودی به جای شیرینی سرپرست پرسپولیس می شود

امروز محمود خوردبین در پایان نشست پیشکسوتان پرده از این موضوع برداشت که بزودی به جای شیرینی سرپرست پرسپولیس می شود. او در این مورد گفت:«امروز با پروین جلسه ای خواهم داشت اما در باره این مساله صحبتی نخواهم کرد. نکته ای که وجود دارد نمی خواهم سرپرست پرسپولیس شوم زیرا فردی که اکنون حضور دارد، شان این مسوولیت را پایین آورده است.»

البته محمودخان در این بیشتر از افعال معکوس استفاده کرد. او عنوان کرد چون شیرینی شان این پست راپ ائین اورده او حاضر نیست برگردد اما به مجرد اینکه سلطان حکمش را امضا کند شما مجددا شاهد حضور او در پست همیشگی اش خواهید بود. خوردبین در پایان با اشاره به فعالیت های سرپرست فعلی تیم پرسپولیس(شیرینی) اظهار داشت: «چک های این آقا که مبالغ آن هم بالا است، یکی یکی رو می شود و خدا به حال تیم پرسپولیس رحم کند. بسیاری از این مبالغ در رستوران برخی آقایان خرج شده است!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391