برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نتایج هفته هفدهم لیگ دسته اول

یکشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۸ — مهر

هفته هفدهم لیگ دسته اول با پیروزی دو تیم مشهدی در گروه "الف" برابر دو حریف خوزستانی همراه شد که باعث تحکیم جایگاه پدیده در صدر جدول این گروه شد. در گروه "ب" هم ایرانجوان با پیروزی برابر ابومسلم به صدرجدول بازگشت. پیکان هم از سد آلومینیوم گذشت تا در روز ناکامی نفت مسجد سلیمان و پارسه، به بالای جدول نزدیک شد.

تیم سپاهان و تیم صنعت نفت آبادان

هفته هفدهم از رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر امروز یکشنبه با برگزاری ۱۲ دیدار از گروه‌های دوگانه پیگیری می‌شود که در گروه "الف" پدیده صدرنشین این گروه در اهواز به یک پیروزی ارزشمند دست یافت. شاگردان اکبر میثاقیان درحالی در این بازی به پیروزی ۳ بر یک دست یافتند که در دقایق پایانی با ورود تماشاگران اهواز به زمین، این بازی حدود ۱۰ دقیقه متوقف شد.

سیاه‌جامگان مشهد هم در خانه تساوی یک بر یک را با پیروزی ۴ بر ۲ مقابل صنعت نفت آبادان عوض کرد تا دومین پیروزی ارزشمند مشهدی‌ها را در این هفته بدست آورد و باعث سقوط آبادانی‌ها از رده دوم شود. نساجی هم در دیگر دیدار مهم این هفته با یک گل از سد گل‌گهر سیرجان تیم چهارم جدول عبور کرد و به رده دوم رسید.

شهرداری بندرعباس در دیگر بازی این گروه با ۲ گل از سد فولاد یزد عبور کرد و گیتی پسند اصفهان هم در خانه با نتیجه ۲ بر یک دیگر قعرنشین این گروه یعنی شهرداری یاسوج را شکست داد. نیروی زمینی نیز گهر دورود قعرنشین گروه را مغلوب کرد تا جایگاهش در جدول رده‌بندی این گروه را بهتر کند.

نتایج کامل دیدارهای گروه "الف" لیگ دسته اول و جدول رده‌بندی این گروه به شرح زیر است:گروه الف: * نساجی مازندران یک - گل‌گهر سیرجان صفر * شهرداری بندرعباس ۲ - فولاد یزد صفر * نیروی زمینی تهران ۲ - گهر دورود صفر * گیتی پسند اصفهان ۲ - شهرداری یاسوج یک * سیاه جامگان مشهد ۴ - صنعت نفت آبادان ۲ * استقلال اهواز یک - پدیده مشهد ۳

جدول رده‌بندی گروه الف: ۱- پدیده مشهد ۲۹ امتیاز ۲- نساجی مازندران ۲۷ امتیاز ۳- سیاه جامگان مشهد ۲۵ امتیاز - تفاضل گل ۳+ ۴- صنعت نفت آبادان ۲۵ امتیاز - تفاضل گل ۲+ ۵- شهرداری بندرعباس ۲۳ امتیاز ------------------------------------------------------------ ۱۲- شهرداری یاسوج ۱۴ امتیاز ۱۳- گهر دورود ۱۱ امتیاز (یک بازی کمتر)

در گروه "ب" و در روزی که نفت و گاز گچساران استراحت داشت، ایرانجوان بوشهر شکست یک بر صفر خانگی برابر ابومسلم را با پیروزی ۲ بر یک عوض کرد و به صدرجدول بازگشت. در دیگر بازی مهم این گروه، نفت مسجد سلیمان در خانه راهیان کرمانشاه تن به شکست داد اما در رده سوم باقی ماند. راهیان به لطف این پیروزی تا رده ششم بالا آمد.

پارسه تهران هم در رفسنجان پیروزی یک بر صفر را با تساوی یک بر یک عوض کرد تا با توجه به پیروزی ۲ بر یک پیکان در خانه برابر آلومینیوم، رده چهارم را به شاگردان فرهاد کاظمی بسپارد. پیکانی‌ها با این ۳ امتیاز به نفت مسجد سلیمان نزدیک شدند اما به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به این تیم، در رده چهارم ماندند. آلومینیوم با این شکست و با توجه به پیروزی البدر بندرکنگ برابر سایپا، به رده دوازدهم سقوط کرد.

یزد لوله هم در خانه به پیروزی ارزشمندی برابر پاس همدان دست یافت و به رده پنجم صعود کرد.

نتایج کامل دیدارهای گروه "ب" لیگ دسته اول و جدول رده‌بندی این گروه به شرح زیر است:گروه ب: * مس رفسنجان یک - پارسه تهران یک * یزد لوله یک - پاس همدان صفر * البدر بندرکنگ یک - سایپا شمال صفر * پیکان تهران ۲ - آلومینیوم هرمزگان یک * راهیان کرمانشاه یک - نفت مسجد سلیمان صفر * ایرانجوان بوشهر ۲ - ابومسلم مشهد یک

جدول رده‌بندی گروه ب: ۱- ایرانجوان بوشهر ۲۸ امتیاز ۲- نفت و گاز گچساران ۲۵ امتیاز (یک بازی کمتر) ۳- نفت مسجد سلیمان ۲۴ امتیاز - تفاضل گل ۴+ ۴- پیکان تهران ۲۴ امتیاز - تفاضل گل ۲+ ۵- یزد لوله ۲۳ امتیاز --------------------------------------------------- ۱۲- آلومینیوم هرمزگان ۱۴ امتیاز ۱۳- سایپا شمال ۹ امتیاز

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391