برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لوکا به بازیکنان مس چه گفت؟

چهارشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۰ — گل

آغوش و بوسه‌های گرمی که بازیکنان مس در رختکن نثار هم می‌کردند صحنه‌ای بود که از ابتدای این فصل خیلی کم برای مس رخ داده بود

لوکا بوناچیچ

مس کرمان با پیروزی بر استقلال در تهران به اولین فینال عمر خود در جام حذفی رسید تا فعلا کوله‌بار همه‌ی غم‌ها و مصایب خود را در این فصل بر زمین بگذارد.

با اعلام پایان بازی آنچه که اعضای تیم مس و مردم کرمان به شدت در این فصل به دنبال آن بودند، به سراغشان آمد و موجی از شادی به رنگ نارنجی در بین‌ مسی‌ها به وجود آمد.

بازیکنان مس پس از جشن صعود خود در زمین برفی آزادی، موج شادی خود را به رختکن کشاندند و در رختکن ورزشگاه آزادی به جشن و پایکوبی پرداختند.

آغوش و بوسه‌های گرمی که بازیکنان مس در رختکن نثار هم می‌کردند صحنه‌ای بود که از ابتدای این فصل خیلی کم برای مس رخ داده بود اما سرانجام با شدیدترین شکل ممکن رخ داد تا حتی بازیکنانی هم که کودرتی از یکدیگر داشتند به واسطه‌ی شیرینی این برد در آغوش هم قرار بگیرند.

لوکا بوناچیچ هم که در میان فریادهای پر شور و شعف رختکن فرصتی برای صحبت پیدا کرد با همان لحن محکم خود گفت: ما باید ۶ جشن شادی دیگر در این هفته‌ها داشته باشیم. ۵تا در لیگ و یکی در حذفی. خودتان را آماده نگه دارید که بازهم از این اتفاقات در رختکن ما در پایان بازی رخ دهد. کار ما تازه شروع شده است.

جشن بازیکنان مس تزدیک به نیم ساعت در رختکن به طول کشید و تنها چیزی که بعد از ترکیدن این بمب روحیه در رختکن مس حس نمی‌شد سرمای استخوان خرد کننده‌ی تهران بود!

البته این شادی از آزادی به کرمان هم رسید و با وجود سرمای شدید هوا در کرمان برخی از منعصب‌های مس برروی موتورهای خود پرچم مس را در سطح شهر به اهنزاز در آوردند تا جشن صعود مس از آزادی به کرمان هم برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391