برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماهینی: به خاطر هواداران به میدان می‌رویم

جمعه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۰ — فارس

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آب پاکی را روی دست‌مان ریختند و تا پایان فصل هیچ خبری از پول نخواهد بود اما به خاطر هواداران به میدان می‌رویم.

حسین ماهینی و تیم پرسپولیس

حسین ماهینی در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: امروز باعلی پروین مدیرعامل باشگاه جلسه داشتیم اما هواداران بدانند که در این ۵ بازی فقط به خاطر آنها و حفظ آبروی خودمان وارد میدان می‌شویم. مسئولان آب پاکی را روی دست‌مان ریختند و دیگر تا پایان فصل هیچ خبری از پول نیست، فقط هواداران بدانند که به خاطر آنها که در سرما و گرما از ما حمایت کردند به میدان می‌رویم.

وی ادامه داد: شرایط بسیار بد است. امروز متوجه شدیم که تنهای تنها هستیم و به جز هواداران هیچکس در کنار ما نیست. شرایط خراب‌تر از این حرف‌هاست که می‌زنیم. واقعا این را باید بگویم که اگر مردم نبودند شاید تصمیم دیگری می‌گرفتیم. ما تنها هستیم و مردم و هواداران پشت سر ما باشند. ما هم با جان و دل تلاش خواهیم کرد تا به قهرمانی برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

بازیکن پرسپولیس یادآور شد: این سه روز تمرین نکردیم تا صدایمان به همه جا برسد، به آنهایی برسد که می‌گفتند آنها میلیاردی پول می‌گیرند، صدایمان به وزارت ورزش برسد. اما انگار صدایمان به هیچ جا نرسید، هیچ خبری از حمایت نشد. اگر پول نیست تیم را به بخش خصوصی بدهند که عاشق پرسپولیس هستند. دل‌تان به حال مردم برسد. شرایط امسال بسیار دشوار بود. هیچکس کنار ما نبود خودمان بودیم و خودمان.

ماهینی یادآور شد: پنج بازی باقی مانده و به خاطر شرف و آبروی خودمان و همچنین هواداران به میدان خواهیم رفت اما آنهایی که می‌گفتند بازیکنان پول میلیاردی می‌گیرند، بدانند که ما هیچ پولی نگرفتیم. این حرف‌ها رامی‌زنم که درد دلی کرده باشم وگرنه هیچ منتی بر هواداران نیست.

وی با اشاره به اینکه در گذشته گفته بود ۱۵ درصد از قراردادش را دریافت کرده، اظهار داشت: هم‌اکنون مشخص شد که ۱۰ درصد از قراردادم را حساب کرده بودم و یک ماشین دادند که نه سند دارد و نه مشخص است که چیست. ۹۵ درصد از بازیکنان هیچ پولی دریافت نکرده‌اند اما با این وجود امیدوارم شرمنده هواداران نشویم. ما با همه چیز ساختیم و امیدوارم در پایان بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. به ما لقب میلیاردی دادند در حالی که ما بدون پول بازی می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391