برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محجوب: مخاطب اصلی‌ام قلعه نویی نبود

دوشنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۹ — باشگاه خبرنگاران

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی درخصوص سخنان قلعه نویی بر علیه‌اش گفت: من دیشب با قلعه نویی صحبت کردم و وی قانع شد که برایش سوءتفاهم پیش آمده است.

تیم ملوان

سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان بندرانزلی افزود: موضوعی‌ که من مطرح کرده بودم ربطی به قلعه نویی نداشت و مخاطب اصلی‌ام این مربی نبود، به هر حال اگر مصاحبه‌ام باعث سوء برداشت قلعه نویی شده است من از قلعه‌نویی عذرخواهی می‌کنم.

محجوب در ادامه اظهارداشت: اگر من موضع صددرصدی نسبت به شام خوردن قلعه نویی با اسکووچیچ داشتم آن را هفته گذشته اعلام می‌کردم.

وی بیان کرد: به هر حال قلعه نویی آبروی خودش را از سرکوچه نیاورده که من تازه وارد به فوتبال اعتبار این مربی را زیر سوال ببرم همچنین، قلعه نویی سالهاست که عملکرد موفقی در سرمربیگری داشته و با تیم‌های مختلف صاحب جام شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: به نظر می‌رسد موفقیت‌های قلعه نویی به مسائل غیر فنی ارتباط داشته باشد.

من هیچ منظوری از صحبتهایم نداشتم محجوب درباره انتقاد پیشکسوتان نسبت به گفته‌های اسکووچیچ که وی به تیم ملوان شخصیت داده، بیان کرد: اسکووچیچ دو، سه تا اشتباه غیرحرفه‌ای داشته است، تیم ملوان در دو، سه روز قبل تاسیس نشده که اسکووچیچ بیان می‌کند به تیم ملوان شخصیت داده است.

وی بیان کرد: ملوان یک تیم ریشه‌دار و با سابقه است، مالکان اصلی این باشگاه پیشکسوتان هستند آنها به تیم ملوان هویت دادند ملوان همواره در لیگ برتر حضور داشته و فقط یکی، دو بار به لیگ پایین سقوط کرده که این نشان از ریشه‌دار بودن و هویت داشتن ملوان دارد شاید منظور اسکووچیچ این بوده که بازیکنان تیم را به هم نزدیک‌تر کرده است.

وی درباره باخت تیم ملوان انزلی مقابل فولاد خوزستان گفت: باخت در این بازی چیزی از ارزش‌های بازیکنان و کادر فنی کم نمی‌کند زیرا بازیکنان بازی خوبی انجام دادند. به هر حال ما قصد داریم پاداش دوساله بازی اخیر که پرداخت نکردیم را به اعضای تیم پرداخت کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: براین اساس نیز قهرمانی استقلال از ملوان می‌گذرد بر این اساس بازیکنان تمام توانشان مقابل استقلال ظاهر خواهند شد. همچنین پاداش‌هایی برای بازی با استقلال درنظر گرفتیم که چه برنده و چه بازنده شویم به بازیکنان ملوان پاداش می‌دهیم.

وی درباره وضعیت اسکوویچ بیان کرد: هدفمان حفظ اسکووچیچ است. این مربی ملوان را متحول کرده و بار فنی تیم را بالا برده است.

محبوب در ادامه اظهار داشت: ما تمام توانمان را بکار می‌بریم تا اسکووچیچ را نگه داریم اما از آن طرف هم باید قواعد را رعایت کنیم و یک طرفه عمل نکنیم.

وی بیان کرد: به هر حال ما باید طوری عمل کنیم که برای باشگاه هزینه زیادی نداشته باشد.

وی بیان کرد: به هرحال بحث ما فقط بازی با استقلال نیست و آسیایی شدن برای تیم ما تا حدودی متصور شده است اگر سه، چهار بازی آخر را ببریم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بازی‌های سختی پیش‌رو داریم که امیدوارم بازیکنان با جنگندگی تمام بتوانند از چهار بازی پیش‌رو سه برد را بدست آورند و سهمیه آسیا را کسب کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391