برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی کهن: متاسفانه اصل و نسب خودمان را فراموش می کنیم

چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۴ — اوج نیوز

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت:مسی اگر مسی است ۱۰۰ میلیون دلار می گیرد اما ۸۰ صفحه قرارداد امضا می کند.

محمد مایلی کهن

محمد مایلی کهن که با لباس رفتگری برای تماشای بازی ملوان و استقلال در ورزشگاه تختی حضور یافته بود عنوان کرد:این عزیزان شهرداری خیلی زحمت می کشند.حقوق ثانیه ای هم که ما دریافت می کنیم خیلی بیشتر از درآمد ماهیانه این هاست اما این‌ها خیلی باشرف و غیرت هستند.متاسفانه ما دچار توهم و تکبر می شویم و به این عزیزان بی احترامی می کنیم.این لباسی که پوشیدم ارزش بالاتری از این حرفها دارد.این افراد از پول امسال این عزیزان است که به اینجا رسیده اند و گردن کلفتی می کنند.

وی ادامه داد:من شهرم انزلی است و استانم گیلان است و در واقع این اصلا تقدیر نیست که از این عزیزان می کنیم.من به مدیران مملکت و شهرداری پیشنهاد می دهم که یک روز از این عزیزان تقدیر کنند اما نه به این صورت که سابقا دیدیم.این جور مسائل نماین نفعی برای آنها ندارد و به خودشان چیزی نمی رسد.

مایلی کهن درباره اینکه طرفدار چه تیمی در بازی امروز است گفت:همه جای ایران سرای من است.بازی های دیشب اروپا را دیدید؟این نیز بگذرد.متاسفانه مدیران کوچکی هستند که دوست دارند ما به جام جهانی برویم و کم گل بخوریم.من خودم در فوتبال خون جگر خورده ام که این را می گویم.

وی ادامه داد:من قصد داشتم به این شکل بیایم تا از دل برخی از دوستان در بیاورم.البته آنها به این کارها نیازی ندارند.پدران ما همین کار را می کردند.متاسفانه اصل و نسب خودمان را فراموش می کنیم و من به عنوان یک آدم ناچیز در فوتبال به این محل آمدم تا دست شان را ببوسم.این عزیزان ثانیه ای از حقوق ما را هم دریافت نمی کنند. وی درباره اینکه چه نظری درباره شام خوردن امیر قلعه نوعی و اسکوچیچ دارد گفت:ما را وارد این مسائل نکنید.هیچ ایرادی هم ندارد که کسی شام بخورد.متاسفانه دیدید عاملین اصلی کارت به کارت‌ها مصون ماندند و یک عکاس را محروم کردند.دو مربی ایرادی ندارد در هتل شام بخورند ولی در زمین باید در کمال جوانمردی کار کنند.

مایلی کهن افزود:سرمربی پرسپولیس دو روز قبل از بازی با استقلال اعتصاب می‌کند ولی ۸۴ درصد از پولش را گرفته است.این مساله کاملا مشهود است.این روآبی است.من روآبی اش را عرض کردم.یکی دیگر از دوستان گفته بود ۵۰ میلیون قرض کرده است.مبلغ قرارداد این عزیز یک میلیارد است.

وی درباره اینکه آیا این بازیکن محمد نوری است گفت:نه،نوری نیست.او با شهامت گفت که ۸۵۰ میلیون گرفته است.اینکه عنوان می کردند قرارداد میلیاردی نیست و اله نیست و بله نیست اما این قدر پول گرفتند.هیچ کجای دنیا از صفر تا صد دست سرمربی نیست.سرمربی به مدیرعامل اهانت می کند،به کارگران زحمتکش اهانت می کند.مسی اگر مسی است ۱۰۰ میلیون دلار می گیرد اما ۸۰ صفحه قرارداد امضا می کند.

مایلی کهن درباره اظهارات محسن مسلمان اظهار داشت:محسن جای نوه هایم است و لزومی ندارد جواب بدهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391