برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی کهن: به خاطر اعتصاب های اخیر ۳۰ درصد قراردادهای دایی باید کسر شود

دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۱ — باشگاه خبرنگاران

در جلسه ای که در باشگاه پرسپولیس قرار بود درباره آینده تیم فوتبال پرسپولیس صحبت شود درگیری لفظی بین مایلی کهن و جواد الله وردی پیشکسوت پرسپولیس پیش آمد.

محمد مایلی کهن

در جلسه ای که در باشگاه پرسپولیس قرار بود درباره آینده تیم فوتبال پرسپولیس صحبت شود درگیری لفظی بین مایلی کهن و جواد

الله وردی پیشکسوت پرسپولیس پیش آمد.

الله وردی: جواد اله وردی پس از خروج از جلسه پرسپولیس گفت: برخی از پیشکسوتان حرمت جلسه را حفظ نکردند، من هم نمی‌توانم حرف‌های غیر منطقی آن‌ها را تحمل کنم، فوتبال جای آدم‌های منطقی است و من که با عدالت صحبت می‌کنم جایم در این جلسه نیست و به همین دلیل جلسه را ترک کردم.

فنونی زاده: مایلی کهن از دایی حمایت نکرد! مرتضی فنونی زاده نیز پس از خروج از جلسه تصریح کرد: بین مایلی کهن و جواد اله وردی یک درگیری لفظی پیش آمد و در ضمن مایلی کهن از دایی حمایت قاطعی انجام نداد.

وی ادامه داد: چهار بازی تا پایان فصل بازی مانده است که باید از پرسپولیس حمایت کنیم تا بهتر نتیجه بگیرد چراکه در هفته های گذشته پیروزی‌های سرنوشت سازی را بدست آورده بود. مایلی کهن: دایی مقصر اصلی مشکلات بوجود آمده در پرسپولیس است محمد مایلی کهن پیشکسوت پرسپولیس گفت: علی دایی سرمربی پرسپولیس باید سی درصد جریمه شود چرا که مشکلات به وجود آمده برای پرسپولیس از جمله اعتصابات بازیکنان تقصیر علی دایی است.

مایلی کهن گفت: بازیکنی که هفت ماه بازی کرده و ۸۰۰ میلیون تومان گرفته نباید ادعای بی پولی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391