برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی:استقلال و پرسپولیس با شرکت های خصوصی برای حفاظت از استادیوم‌ها قرارداد ببندند

پنجشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۳ — اوج نیوز

سرپرست تیم استقلال گفت:پیشنهاد من این است که استقلال و پرسپولیس در بحث حفاظت از ورزشگاههایشان با شرکت های خصوصی قرارداد ببندند.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی درباره بحث امنیت ورزشگاهها و اینکه بهتر است چه کسانی در ایران حفاظت از امنیت ورزشگاهها را برعهده بگیرند عنوان کرد:در اروپا،افرادی که حفاظت داخل استادیوم را انجام می دهند شرکت های خصوصی هستند.در کشور ما یگان ویژه این کار را انجام می دهد.نظر من این است اگر برنامه ریزی بلند مدت انجام شود و نیروهایی بیایند که کارشان حفاظت از استادیوم است به این مقوله ورود جدی کنند خیلی بهتر است.

وی ادامه داد:همین حالا مردم اگر در بحث حفاظت افرادی از خودشان را ببینند بهتر است و جو استادیوم هم بهتر می شود.در حال حاضر استقلال و پرسپولیس لیدرهایی دارند که تعدادشان به تعداد انگشت دو دست است.در حالیکه حفاظت از بازی های استقلال و پرسپولیس به بیش از ۱۰۰ لیدر نیاز دارد.پیشنهاد من این است که استقلال و پرسپولیس در بحث حفاظت از ورزشگاههایشان با شرکت های خصوصی وارد قرارداد شوند.

ماجدی درباره بحث پلیس افتخاری که در دربی انجام گرفت اظهار داشت:این شروع کار بود.من معتقدم اگر افراد با حضور لباس ورزشی در ورزشگاه حاضر شوند و بحث حفاظت انجام گیرد خیلی کمک می کند.به نظرم این کار که در دربی انجام شدخیلی خوب بود و می شود در آینده هم چنین روندی را انجام داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391