برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: مربیان تیم‌ملی تا زمانی که بازیکن می‌دادیم، سلام کی‌روش را می‌رسانند

شنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۵ — باشگاه خبرنگاران

سرپرست استقلال در انتقاد رفتار کارلوس کی‌روش اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم صبح روز بازی یک برنامه را ترتیب دادند که مشخص بود یک‌طرفه است.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی، سرپرست استقلال در انتقاد رفتار کارلوس کروش اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم صبح روز بازی یک برنامه را ترتیب دادند که مشخص بود یک‌طرفه است نه اینکه امیر قلعه‌نویی را بزنند بلکه استقلال را بزنند وگرنه هیچ کجا ندیده‌ایم که یک نفرصحبت کند و بقیه گوش کنند. در هیچ دادگاهی هم این‌گونه نیست که یک نفر حرف بزند و طرف مقابل اجازه صحبت نداشته باشد.

ماجدی ادامه داد: باشگاه استقلال بیشترین تعامل را با تیم‌ملی داشته است همان‌طور که مربیان این تیم همیشه در تمرینات ما حضور داشتند و سلام کی‌روش را تا زمانی که بازیکنان را دراختیار آنها می‌گذاشتیم به قلعه‌نویی می‌رسانند.

سرپرست استقلال در پایان گفت: استقلال اول فصل و نیم‌‌فصل به خاطر حضور بازیکنان در اردو نتوانست بدنسازی کند و این فقط به خاطر تعامل با تیم‌ملی بود.

برخلاف حمایت‌های باشگاه استقلال و شخص قلعه‌نویی از تیم‌ملی در صحبت های کی‌روش بویی از جوانمردی ندیدیم آن هم در شرایطی که استقلال هنوز اثرات عدم تمرینات مناسب بدنسازی که ناشی از حضور بازیکنان در تیم ملی بود را احساس می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391