برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گل عجیب ملوان، جنجال در انزلی

یکشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۵ — گل

این تنها اشتباه جهانبازی نبود و او در نیمه دوم در دقیقه ۷۳ تکل خطای مازیار زارع روی انصاری‌فرد را خطا تشخیص نداد

تیم ملوان و تیم گهر زاگرس

مسابقه ملوان – تراکتورسازی یکی از مهمترین مسابقات امروز لیگ است. رقابتی حساس و تماشایی با حداکثر موقعیت‌های گل روی دروازه دو تیم، اما این بازی زیبا با تصمیم داور مسابقه؛ یداله جهانبازی می‌رفت که به جنجال بکشد. در نیمه اول بازی روی سانتر ارسالی از جناح چپ روی دروازه تراکتورسازی احمدآهی مدافع ملوان به سمت توپ یورش برد و بدون خطا با حامد لک دروازه‌بان تراکتور برخورد کرد.

البته قصد آهی خطا نبود اما به هر حال برخوردش با لک که توپ را مهار کرده بود باید منجر به واکنش داور می‌شد. اما داور بازی را قطع نکرد و در میان تعجب همگان مهدی دغاغله که در آن اطراف حضور داشت توپ را بگیرد و مقابل چشمان متعجب تراکتور گل اول بازی را بزند. آهی در این صحنه به شدت آسیب دید و تعویض شد. اما تراکتوری‌ها به شدت به این صحنه اعتراض کردند و حتی قصد داشتند تیم خود را از زمین بیرون بکشند به هر حال با وساطت ناظر بازی و اطرافیان تراکتوری‌ها به ادامه بازی رضایت دادند و در نیمه دوم بازی را مساوی کردند. البته این تنها اشتباه جهانبازی نبود و او در نیمه دوم در دقیقه ۷۳ تکل خطای مازیار زارع روی انصاری‌فرد را خطا تشخیص نداد. او اگر سوت خود را به صدا درمی‌آورد باید زارع را از زمین اخراج می‌کرد.این را هم باید به داستان اضافه کنید که گزارشگر شبکه باران با آغاز نیمه دوم بازی گفت: رضا غیاثی ناظر داوری این دیدار با تماشای فیلم مسابقه در تصمیم جهانبازی صحه گذاشته است و عقیده داشته گل به هیچ وجه مردود نبوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391