برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

به علت اینکه مالک گهر فراری است نمی‌توان امتیاز باشگاه را انتقال داد

جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه گهر و استاندار دورود درخصوص مشکلات به وجود آمده برای تیم فوتبال دسته اولی گهر توضیحاتی دادند.

تیم پیکان و تیم گهر زاگرس

مشکلات تیم گهر دورود سرانجام به استعفای مدیرعامل این باشگاه منجر شد و اسماعیل حیدرپور از سمت خود استعفا داد همچنین محمد احمدزاده سرمربی این تیم دورود را ترک کرد تا مشکلات و مسائل گهر بیش از پیش شود.

حیدرپور درمورد اتفاقاتی که اخیرا در این تیم رخ داده اظهار داشت: متاسفانه شرایط به هیچ عنوان خوب نیست. استعفای خود را به هیئت مدیره داده‌ام و امیدوارم آنها بپذیرند. در این مدت حتی هزینه سفر با اتوبوس را هم نداشتیم و بازیکنان ما با ماشین‌های شخصی‌شان به شهرهای مختلف می‌رفتند. در بازی با نساجی مازندران هم به علت برف سنگین در دورود بازی لغو شد و چون تیم نساجی بود بهروان اصرار داشت تا بازی حتما برگزار شود. به همین دلیل این دیدار در خرم‌آباد برگزار شده و بازیکنان ما با ماشین شخصی در این شهر حاضر شدند.

وی تاکید کرد: این وضع باشگاه‌داری نیست. در چنین شرایطی فلاکت‌باری است. بازوند استاندار دورود حداقل کمک‌هایی را که لازم بوده هم انجام نداده هرچند که برخی نمایندگان نمی‌گذارند بازوند به تیم کمک کند اما معتقدم اگر خود او قصد کمک داشت می‌توانست این کار را انجام دهد. از ابتدای فصل ۱۷۵ میلیون برای تیم جمع شد که از این مبلغ استانداری ۱۴۰ میلیون کمک کرد که زمانی که وزارتخانه ۱۲۰ میلیون به تیم کمک کرد استانداری بدهی خود را برداشت و اجازه نداد پول به دست تیم برسد.

مدیرعامل باشگاه گهر یادآور شد: هدایتی که نه لر است و نه ارتباطی با من دارد فصل گذشته ۳-۴ میلیارد به تیم کمک کرد و در این فصل هم ۵۰۰ میلیون برای خرید تیم پول داد اما اشخاصی که در تهران و کرج هستند و اگر نگوییم که پولدارتر از هدایتی هستند ثروتشان کمتر از او نیست اما هیچ کمکی به تیم نمی‌کنند. آقای بازوند استاندار دورود قصد داشت نفت را به اراک ببرد اما هم‌اکنون که تیمی با تلاش خود قصد دارد فعالیت کند از تیم حمایت نمی‌کند. در دورود ۵۰ سال است که صنایع دفاع و کارخانه سیمان گردوغبارش برای مردم است و مردم این شهر سل گرفتند اما همین صنایع ببینید چند تیم در لیگ دارند اما مسئولان برای ورزش هزینه نمی‌کنند. این سیاست یک بام و دو هواست.

هوشنگ بازوند استاندار دورود نیز در مورد مشکلات گهر به خبرنگار فارس گفت: ما از دو ماه پیش تقاضای خود را اعلام کردیم که دادستانی امتیاز تیم را به ما بدهد حتی هدایتی هم ۵۰۰ میلیون برای خرید تیم کمک کرد اما دادستانی اعلام کرده چون مالک این باشگاه شخصی به اسم کاظمی فراری و در امریکا حضور دارد نمی‌توانند امتیاز باشگاه را انتقال دهند.

وی ادامه داد: ما به هدایتی گفتیم که این ۵۰۰ میلیون برای هزینه‌های گهر خرج شود اما او با این موضوع موافقت نکرد و گفت که این پول را برای خرید باشگاه داده است. با وجود اینکه با مشکلات مالی زیادی روبه‌رو هستیم اما حاضریم در صورتی که دادستانی اجازه انتقال باشگاه را به ما بدهد برای گهر هزینه کنید.

استاندار دورود در مورد اینکه مدیرعامل گهر اعلام کرده استانداری ۱۲۰ میلیون کمک وزارت خانه را در قبال بدهی باشگاه برداشته است گفت: از زمان گودرزی او به ما گفت که پولی را از جایی قرض و برای تیم هزینه کنید. طبیعتا زمانی که پولی می‌رسد باید جایگزین این امر شود اما در مجموع این‌ حرف‌ها اهمیتی ندارد. من سابقه باشگاه‌داری دارم و موسس باشگاه مس بوده‌ام فوت و فن آن هم می‌دانم. این حرف‌ها ارزشی ندارد و باید مشکل اصلی را برطرف کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391