برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ملکیان : کریمی باید در مراجع قانونی ادعایش را ثابت کند

سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: مدیرعامل تیم راهیان کرمانشاه بداند که این نوع مصاحبه‌های غیر ورزشی و غیر حرفه‌ای دیگر منسوخ شده و تهمت‌ها و افتراهای آقای کریمی از مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

به نقل از سایت باشگاه پیکان، اصغر ملکیان مدیر عامل باشگاه پیکان در واکنش به اظهارات مدیر عامل تیم راهیان کرمانشاه گفت: آقای مدیر عامل تیم راهیان کرمانشاه بداند که این نوع مصاحبه های غیر ورزشی و غیر حرفه ای دیگر منسوخ شده و محلی از اعراب در محافل ورزشی ندارد و قطعا تهمت‌ها و افتراهای آقای کریمی از مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه پیکان ضمن اشاره به اظهارات غیر ورزشی و غیر حرفه‌ای آقای کریمی مدیر عامل تیم راهیان کرمانشاه گفت: واقعا از اصول حرفه‌ای و اخلاقی به دور است که مدیر عامل تیمی که در هفته آتی با تیم پیکان بازی دارد اتهامات ناروا و توام با تهمت‌ها و افتراهای نثار تیم ما و رئیس محترم کمیته داوران نماید. اینکه تیم ایشان در برابر یزد لوله نتیجه نگرفته و بازی را واگذار کرده نباید فرافکنی کرده و آسمان و ریسمان را به هم ببافد دیگران را متهمکند و سلامت جامعه شریف داوری را زیر سئوال ببرد و مطالب کاملا خلاف واقع و کذبی را به این باشگاه مطرح کند.

وی در ادامه اظهار داشت : ایشان اگر حافظه شان یاری کند و برنامه‌های لیگ یک را مشاهده کرده باشند متوجه خواهند شد که تیم پیکان بارها براساس اشتباهات تاثیر گذار و غیر عمد تیم داوری لطمه و ضرر زیادی متحمل شده و امتیازات زیادی را از دست داده است که صحت این مطالب نیز در کارشناسی‌های داوری در رسانه‌ها به خصوص برنامه لیگ یک مورد تایید قرار گرفته است .

ملکیان خاطر نشان کرد:با وجود اشتباهات مکرر در عملکرد داوری و متضرر شدن تیم پیکان، اما همواره این باشگاه تابع قانون بوده و از مسیر و مجرای درست مبتنی بر قانون موضوعات داوری را پیگیری کرده و هیچگاه زحمات و تلاش‌های تیم‌های دیگر را زیر سوال نبرده است.

مدیرعامل پیکان در ادامه اظهار داشت: قطعا این نوع جو سازی‌ها و تخریب های رسانه‌ای رفتاری غیر ورزشی و غیر حرفه ای بوده و این نوع مصاحبه‌ها دیگر منسوخ شده است و در اینجا تاکید می‌کنم که این مصاحبه سراسر کذب و بهتان برای ایشان پیامد و تبعات قانونی خواهد داشت چرا که ما این موضوع را به جدیت از مراجع ذیصلاح پیگیری خواهیم کرد. در همین جا از کمیته محترم انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال تقاضا دارم اظهارات همراه با تهمت و افترای آقای کریمی بررسی و تصمیم گیری و برخورد لازم صورت گیرد تا ایشان به راحتی به خود اجازه ندهد که جایگاه داوری و عملکرد این باشگاه را بی ارزش و بی اعتبار جلوه دهد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391