برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرفاوی: به صبا که آمدم این تیم همه‌جوره مشکل داشت

چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت:زمانی که من به این تیم آمدم صبا همه جوره مشکل داشت که هنوز هم پابرجاست.

صمد مرفاوی ، در خصوص شرایط تیم فوتبال صبای قم برای دیدار مقابل پرسپولیس گفت: خوشبختانه شرایط فنی خوبی داریم و تمرینات خوبی هم برگزار کرده‌ایم. در این چند روز فشار تمرینات را برای بازی با پرسپولیس مناسب کردیم و آماده این دیدار می‌شویم اما مشکلات مالی کماکان در تیم ما وجود دارد و فعلا گریبانگیر ما شده که هنوز به آن رسیدگی نشده است.

وی ادامه داد: قطعا مسائلی مالی در مسائل فنی هم تأثیرگذار است چرا که یک بازیکن از لحاظ روحی و روانی باید تمرکز داشته باشد تا بتواند کار فنی خوب کند و همه سعی ما هم بر این است تا جایی که می‌توانیم بچه‌ها را آماده این بازی کنیم و می‌خواهیم با یک عملکرد خوب نتیجه خوبی هم بگیریم و بقیه مسائل را به دست خدا سپرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در پاسخ به این سؤال که با توجه به این مشکلات آیا از حضور در این تیم پشیمان نشده‌ای، افزود: چه بگویم؟! باید تا جایی که می‌توانیم کار کنیم. زمانی که من به این تیم آمدم صبا همه جوره مشکل داشت که هنوز هم پابرجاست. ما تا جایی که می‌توانستیم سعی کردیم شرایط تیم را از لحاظ فنی بهتر کنیم که بهتر هم شده و سعی می‌کنیم بهتر هم بشود اما یک مربی باید تمام شرایط را تجربه کند و در شرایط خوب کار کند و هم بد. ما هم فعلا کار می‌کنیم و این مسائل درون تیمی‌ است و با صبر و حوصله حل خواهد شد.

وی در مورد شناختش از پرسپولیس بیان داشت: پرسپولیس تیم شناخته شده‌ای است و همانطور که ما آنها را می‌شناسیم آنها هم ما را می‌شناسند. این تیم از بازیکنان با تجربه‌ای سود می‌برد که می‌تواند شرایط خوبی برایشان رقم بزند. پرسپولیس تیم پرمهره‌ای است و ما بازی سختی مقابل آنها داریم اما این به آن معنا نیست که بازی آنها راحت باشد. ما به نتیجه‌گیری در این بازی امیدواریم.

مرفاوی در خصوص صحبت‌های هادی شکوری که گفته بود در بازی با پرسپولیس دفاعی بازی خواهیم کرد، تصریح کرد: هر تیم در هر بازی هم باید به مسائل هجومی فکر کند و هم دفاعی و اینکه اگر بخواهیم فقط به یک موضوع فکر کنیم کار درستی نیست. نه ما و نه پرسپولیس با یک تفکر وارد زمین نمی‌شویم که بخواهیم اینقدر محض درباره آن صحبت کنیم.

وی درباره اینکه مشکلات مالی صبای قم کی برطرف می‌شود، گفت: من فکر می‌کنم مسئولان به دنبال حل مشکلات تیم هستند و فعلا به دنبال راه‌حل‌های آن می‌گردند حالا اینکه این کار کی انجام می‌شود نمی‌دانم چرا که برای انجام کار اجرایی زمان لازم است.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم درباره عملکردش مقابل پرسپولیس تصریح کرد: من با مس کرمان، پرسپولیس را برده‌ام و بازیکنانم هم انگیزه زیادی دارند که مقابل پرسپولیس که تیم بزرگی است بازی کنند.

ویدر خصوص اظهارات محسن خلیلی که گفته بود مرفاوی باعث شده او از صبای قم کنار برود،اظهار داشت: این مسائل به من ربطی ندارد و دلیلی هم ندارد که جواب محسن خلیلی را بدهم. هر بازیکن بستگی به عملکردی که دارد می‌تواند در یک تیم حضور داشته باشد. او را امسال هم نخواستند مگر من در ابتدای فصل اینجا بودم که او را نخواستند؟ این مسائل به من ربط ندارد و درباره‌اش صحبت هم نمی‌کنم.

مرفاوی در پایان در خصوص صحبت خلیلی که گفته بود چون او پرسپولیس بوده، مرفاوی او را از تیم کنار گذاشته، گفت: مگر بادامکی بازیکن پرسپولیس نبود؟ شما از او بپرسید ببینید من با او مشکلی دارم یا نه. هر بازیکن بر اساس توانایی که دارد می‌تواند در تیم باشد حالا او یا هر کس دیگر. من راجع به این مسائل فکر نمی‌کنم و هر کس هر جور که دوست دارد می‌تواند فکر کند و در این امر آزاد است. دلیلی ندارد که بخواهم با او خصومت داشته باشم و با فکرهای او هم مشکلی ندارم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391