برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل مس: لوکا گفت همه آبرو و حیثیتش را برای موفقیت مس می گذارد

شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۵ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه مس گفت:هر تیمی که کمترین اشتباه را صورت بدهد موفق تر می شود و نمی توانیم سه ماه آینده را پیش بینی کنیم.

لوکا بوناچیچ

اکبر ایرانمنش در نشست خبری خود که روز شنبه برگزار شد درباره جدایی پرویز مظلومی از مس عنوان کرد:پرویز مظلومی سه هفته پیش به ما گفته بود که همسرش کسالت دارد و می خواهد کرمان را ترک کند.در جلسه ایکه هفته پیش داشتیم هیات مدیره با استعفا او موافقت شد و لوکا که از تیم شناخت دارد،در هفت بازی باقیمانده تا پایان فصل تیم را هدایت می کند.

وی ادامه داد:برای حضور لوکا گرفتاری های زیادی داشتیم ولی با تماس های متعددی که با کاردار سفارت ایران در کرواسی داشتیم مشکل ورود وی به ایران حل شد و این مربی به کشورمان آمد.لوکا همزمان با بازی ما با فولاد به تهران آمد اما برای اینکه روحیه بازیکنان تیم در روز این مسابقه خراب نشود از مظلومی خواستیم در بازی با فولاد هم کنار تیم باشد و پس از آن برود.از زحمات مظلومی هم تشکر می کنم.ضمن اینکه لوکا هم موردپذیرش بازیکنان است.

مدیرعامل مس درباره حمایت هواداران از این تیم گفت:هواداران یار دوازدهم مس هستند.از آنها انتظار داریم از تیم حمایت کنند.ضمن اینکه از رسانه‌ها هم می خواهم تیم را در مورد حمایت قرار بدهند.امیدوارم تیم به جایگاه خوب خود برسد.

وی درباره اینکه آیا لوکا قول داده مس در لیگ برتر بماند اظهار داشت:هیچ کسی نمی تواند از آینده خبر بدهد و به صورت قطعی صحبت کند.مربی تاکتیکی را انتخاب می‌کند و بازیکن باید آن را به اجرا برساند.هر تیمی که کمترین اشتباه را صورت بدهد موفق تر می شود و نمی توانیم سه ماه آینده را پیش بینی کنیم.لوکا گفت همه آبرو و حیثیتش را برای موفقیت مس می گذارد.

ایرانمنش درباره پاداش هایی که برای بازیکنان مس در نظر گرفته است گفت:اگر در داخل خانه در بازی های آتی ببریم یک پاداش می دهیم و در خارج از خانه هم یک پاداش داریم.ضمن اینکه جرایم هم برای کادر فنی و بازیکنان در نظر داریم.

وی درباره حضور هواداران در مسابقات مس افزود:بنرهایی در سطح شهر زده ایم که تیم چقدر نیاز به حمایت دارد.برنامه های پیامکی هم در نظر داریم.با مدیران مدارس هم در این باره هماهنگی هایی داشته ایم.ضمن اینکه تماشای تمامی مسابقات خانگی ما رایگان است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391