برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس پاری سن ژرمن: خرید مسی در شرایط کنونی غیرممکن است

چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۰ — گل

ناصر الخلیفی رئیس پی.اس.جی اعلام کرده که تماسی با مسی و سران بارسا نداشته است ویادآوری کرده که به خاطر محدودیت های موجود، مسی فعلا به این تیم منتقل نخواهد شد

لیونل مسی

سایت گل- ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری سن ژرمن در صحبتهایی برقراری تماسهای تلفنی با لیونل مسی یا سران باشگاه بارسلونا راتکذیب کرده است. این درحالی است که این روزها گمانه زنی‌ها در مورد احتمال جدایی مسی از بارسا افزایش یافته ولی الخلیفی این احتمال را درحال حاضر غیرممکن می داند

الخلیفی در گفتگو با روزنامه لوپاریزین یادآوری کرده که از خواندن شایعاتی مبنی براحتمال انتقال مسی به تیمش خوشش نیامده است. این درحالی است که چند روز پیش روزنامه اکیپ در گزارشی یادآوری کرد که سران باشگاه پاریسی مذاکرات و تماس هایی را برای انجام شدن انتقال مسی به تیمشان آغاز کرده اند.

الخلیفی در صحبت هایی گفت:« هیچ وقت تماسی با مسی نداشته ایم و با سران باشگاه بارسلونا نیز صحبت نکرده ایم. هرگز. در حال حاضر انتقال مسی به تیم ما غیرممکن است.»

او در گفتگوی دیگری که امروز با روزنامه اکیپ انجام داد درواکنش به گزارش اخیر این روزنامه درمورد آغاز مذاکرات با مسی و سران بارسا برسرانتقال این ستاره آرژآنتینی به پاری سن ژرمن در میان شوخی و خنده گفت:«اگر شما پول آن را دارید که مسی را به اینجا بیاورید، او را پای میز مذاکره آورده و بااو قرارداده امضا کنید و او را به پاریس بیاورید.» و از سوی دیگر در ادامه صحبتهایش یادآوری کرد که پاری سن ژرمن هیچ حدومرزی برای ارائه پیشنهادات برای خرید مسی نداشته و گفت:« اگر مسی به پاریس نمی آید، به این خاطر است که حد و مرزههایی وجود دارد.»

الخلیفی بدون آنکه به صورت رسمی از انتقال یوان کابای با قراردادی ۲۰ میلیون یورویی به تیمش خبر بدهد،یادآوری کرد که سه دلیل برای انتخاب او داشته:« کابای بازیکن خوب و هیجان انگیزی برای ماست. من هیچ وقت او را ندیده ام ولی به من گفته اند که پسر خوبی هم هست . او فرانسوی است و برای ما خیلی مهم است که بازیکنان فرانسوی ای را به خدمت بگیریم تا به لیگ فرانسه بازگردند.»

الخلیفی در ادامه یادآوری کرد که تیمش به لطف شرایط اقتصادی خوب رویاپردازی های زیادی دارد:« ما حالا پنجمین باشگاه ثروتمند دنیا هستیم. برخلاف آنچه خیلی‌ها فکر می کنند، این فقط به لطف قطر نیست؛ چرا که ما سرمایه هایمان را در طول یک سال ۶۰% افزایش داده ایم.امیدوارم که در آینده ثروتمندتراز این بوشیم و قوانین فیرپلی مالی یوفا جلوی ما در مسیر انجام خریدهایمان را نگیرد.»

سوال پایانی از الخلیفی راجع به خواسته بکام بود که در زمان امضای قرارداد با پاری سن ژرمن خواست تا رقم دستمزدش به امور خیریه اختصاص یابد:« برخی اقدامات انجام شده وبرخی اقدامات دیگر نیز درحال انجام است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391