برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معاون ورزشی استقلال:مبعلی فردا تسویه می‌کند و به کیش می آید

سه‌شنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۶ — اوج نیوز

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت:باشگاه استقلال یک باشگاه کاملا حرفه ای است و اگر بازیکنی را بخواهد مستقیما با باشگاه او وارد مذاکره می شود نه شخص بازیکن.

ایمان مبعلی

علی امیری در خصوص روند مذاکرات باشگاه استقلال با بازیکنان کمکی صحبت کرد:

* پیوستن ایمان مبعلی به استقلال قطعی شده است؟ما در خواست خودمان را به باشگاه استقلال خوزستان اعلام کردیم و با توجه به صحبت های مسئولین این باشگاه ما منتظر فسخ قرارداد مبعلی با این باشگاه هستیم.البته دیروز قرار بود این کار صورت بگیرد اما ظاهرا جلسه مدیر عامل این باشگاه باعث شد تا فسخ قرار داد مبعلی فردا صورت بگیرد .

*در صورتیکه مبعلی قراردادش را فسخ کند مستقیم به کیش می آید؟بله،ایمان قراردادش را که فسخ کند و برگه تسویه حساب را که بگیرد به تیم ما در کیش اضافه می شود.

*مذاکره ای با بازیکنان دیگر داشتید؟اولا که باشگاه استقلال یک باشگاه کاملا حرفه ای است و اگر بازیکنی را بخواهد مستقیما با باشگاه او وارد مذاکره می شود نه شخص بازیکن.بنا بر این ما همه اسامی که الان به عنوان بازیکن کمکی در استقلال مطرح شدندرا رد می کنیم و اگر بازیکنی را بخواهیم مستقیما با باشگاه وی وارد مذاکره می شویم.

*غیر از باشگاه استقلال خوزستان با باشگاهی وارد مذاکره شدید؟همانطور که باشگاه استقلال خوزستان اعلام کرد ما جهت جذب مبعلی به این باشگاه نامه زدیم ولی غیر از استقلال خوزستان هنوز با باشگاهی جهت جذب بازیکن کمکی مکاتبه نکردیم.

*کی این اتفاق صورت می گیرد؟قرار است امروز با آقای قلعه نویی صحبتی داشته باشیم تا با نظر ایشان با باشگاه های بازیکنان مد نظر سر مربی تیم وارد مذاکره شویم.

*به نظر می رسد فرصت زیادی هم تا جذب بازیکنان جدید کمکی باقی نمانده باشد؟ما تا ۲۹ بهمن فرصت داریم تا بازیکنان کمکی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کنیم و در صورت نیاز سرمربی تیم به غیر از مبعلی بازیکن جدید جذب می کنیم.

*اردوی کیش را چطور ارزیابی می کنید؟این اردو می تواند خیلی به نفع ما باشد چرا که کادر فنی و بازیکنان چند روز کنار هم هستند و می توانند به خوبی اهداف و برنامه های شان را در کنار هم دنبال کنند.امیدواریم که بعد از چند روز تمرین در کیش با آمادگی برگردیم و بتوانیم جدا از موفقیت در لیگ شروع خوبی هم در آسیا داشته باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391