برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اکبر محمدی اصلی‌ترین گزینه برای دستیاری وینگادا

دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۷ — ایسنا

اکبر محمدی اصلی ترین گزینه فدراسیون فوتبال برای دستیار اولی نلو وینگادا روی نیمکت تیم ملی المپیک است.

اکبر  محمدی

اکبر محمدی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال جوانان گزینه اصلی فدراسیون فوتبال برای دستیار اولی نلو وینگادا در تیم ملی المپیک است.

چند ماه پیش، پس از آن که فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت سرمربی خارجی برای تیم المپیک انتخاب کند، با توجه به این که تیم المپیک فعلی از بازیکنانی تشکیل می‌شود که سابق بر این عضو تیم ملی جوانان بودند و همه آنها را اکبر محمدی استعدادیابی کرده بود، این مربی از همان زمان جزو گزینه‌های اصلی فدراسیون برای دستیاری مربی خارجی انتخابی قرار گرفت.

تیم جوانان سابق که سال گذشته با وجود عملکرد خوبی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا داشت، اما نتوانست از مرحله گروهی اش صعود کند، پس از استعدادیابی حدود شش هزار نفره در کل کشور گلچین شده بود و محمدی به همراه فریدون معینی که در آن زمان رییس کمیته‌ جوانان بود و در حال حاضر در کمیته‌ فنی فدراسیون عضویت دارد، امور مربوط به استعدادیابی این بازیکنان را انجام دادند.

از این رو با توجه به این که محمدی مسلط به زبان انگلیسی است و سال‌ها در قالب مربی تیم‌های پایه با فدراسیون همکاری کرده در آستانه نشستن روی نیمکت دستیار اول نلو وینگادا است.

گفته می‌شود لیست ۱۳۶ بازیکنی که قرار است در اسفند ماه از میان آنها برای تیم المپیک استعدادیابی شود را اکبر محمدی به فدراسیون داده است. البته وینگادا که هنوز خود حضورش در راس کادر فنی تیم امید قطعی نشده، صحبت مستقیمی با محمدی نداشته است، اما فدراسیون به او اطمینان دادهکه مربی را برای حضور در کنار او معرفی می‌کند که شرایط لازم را داشته باشد.

محمدی سابقه دستیاری وینگو بگوویچ در زمان هدایت تیم ملی المپیک در مسابقات المپیک ۲۰۰۸ پکن را هم در کارنامه دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391