برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مناجاتی: پاس باید به خانه اصلی‌اش بازگردد

سه‌شنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۰ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال پاس گفت: انتقال تیم پاس به همدان از اول اشتباه بود و پاس باید از همدان به تهران منتقل شود.

مهدی مناجاتی

مهدی مناجاتی اظهار داشت: خانه اصلی پاس تهران است و باید به خانه اصلی خودش بازگردد. متاسفانه انتقال پاس به همدان اشتباه بزرگی بود و متوجه نشدیم طبق چه ضابطه‌ای پاس از تهران به همدان منتقل شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پاس گفت: هرگاه یک دیوانه سنگ را به داخل چاه بیندازد صد تا عاقل نمی‌توانند آن را از چاه در بیاورند.

وی در خصوص آخرین وضعیت انتقال پاس از همدان به تهران تصریح کرد: کم و بیش در جریان انتقال پاس به تهران قرار دارم.

یک عده محدودی دلسوز تیم پاس هستند و معتقدند پاس باید به تهران منتقل شود و با توجه به اینکه تیم پاس درتهران استادیوم شخصی داروخانه اصلی‌اش تهران می‌باشد.

مناجاتی نظرش در مورد انتقال تیم پاس به تهران بیان کرد: پاس یک تیم سابقه‌دار است و همه بازیکنان تحصیل کرده بودند و همگی آمادگی کامل دارند تا از این تیم حمایت کنند و منتظر بازگشت پاس به تهران هستیم و اگر قصد پیشرفت در زمینه فوتبال دارند باید با بازگشت دوباره پاس به تهران موافقت کنند.

پیشکسوت تیم پاس درخصوص گفته رمضانی (مدیرعامل پاس همدان) که رفتن پاس به همدان از منحل شدن این تیم جلوگیری کرد، اذعان داشت: اگر پاس به همدان منتقل نمی‌شد بازهم منحل نمی‌شد.

با آشنایی که از رمضانی دارم، وی درگذشته مسئول تدارک تیم پاس و استقلال اهواز بود ود سمت مامور تدارکات فعالیت داشت و به نظر من در حدی نیست که بخواهد در مورد تیم پاس این حرف را بزند.

مناجاتی درباره حضور دوباره پاس در تهران که آیا می‌تواند به این تیم کمک کند تا به روزهای اوج گذشته‌اش بازگردد بیان کرد: بازیکنان گذشته تیم پاس که افسران نیروی انتظامی هستند و بازنشسته می‌‌باشند همگی آمادگی حمایت از پاس را دادند و حاضر هستند تجربه خود را به جوانان منتقل کنند و جوانان با بهره‌گیری از تجربیات بزرگان پس می‌توانند به موفقیت وبهبود شرایط تیم کمک کنند.

وی در ادامه افزود: تیم پاس تیم بزرگی است و اگر مسئولان تفکر عادلانه‌ای داشته باشند دوباره باید پاس به تهران برگردد و روزهای سرشار از موفقیت گذشته را تجربه نمایند.

مناجاتی در پایان در خصوص اعضای هیئت مدیره پاس جدید خاطرنشان کرد: در مورد این موضوع در جریان نیستم و اطلاعی ندارم و مسئولان باید با تفکر تصمیم بگیرند و انتخاب‌های درستی داشته باشند تا بتوانند به تیم پاس که تیمی قدیمی است و موفقیت‌های زیادی آفریده است کمک کنند.

گفتنی است، تیم فوتبال پاس چند سال گذشته از سوی مسئولان از تهران به همدان منتقل گردیده است و بر این اساس این تیم پس از انتقالش به همدان همان پاس قبلی نبود و نتایج قابل قبولی در لیگ به دست نمی‌آورد و چند سال هم در لیگ دست یک حضور دارد به هر حال این روزها صحبت از انتقال پاس از همدان به تهران شنیده می‌شود و پیشکستوتان تیم پاس تمام تلاش خود را می‌کنند تا این تیم را به تهران باز می‌گردانند و باید انتظار بکشیم تا ببینیم موفق به انجام این کار می شوند یا خیر؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391