برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظفری زاده: جو دربی دوستانه بود،از خود بازیکنان بپرسید

سه‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۹ — اوج نیوز

سعید مظفری زاده گفت:فضای امروز فوتبال خوب نیست و شاید اگر فضای بهتری بر فوتبال حاکم بود طور دیگری تصمیم می‌گرفتم.

سعید مظفری زاده

وی دوشنبه شب با حضور در برنامه ۹۰ درباره مسائل مختلف صحبت کرد.

داور دربی ۷۸ درباره اینکه آیا فکر می‌کند همه تصمیماتش در این بازی درست بوده است عنوان کرد: من فیلم بازی را دیدم و تمام صحنه‌های داوری آن را یک بار دیگر مشاهده کردم. در مجموع اگر هر تصمیم دیگری هم می‌گرفتم باز هم همین صحبت‌ها به وجود می‌آمد. از نظر من حرکت صادقیان در آن صحنه المان‌هایی که می‌توانست او را اخراج کند نداشت. نمونه آن همان بازی معروف سپاهان و پرسپولیس و صحنه اخراج میثم حسینی است که بعد گفته شد کارت قرمز او درست نبوده و این کارت به کارت زرد تقلیل پیدا کرد.

وی درباره اینکه آیا اگ به روز جمعه برگردیم صادقیان و اولادی را اخراج می‌کند یا نه اظهار داشت:الان می‌گویم که اگر به بازی دربی برگردم و صحنه صادقیان و اولادی باز هم تکرار شود حتما آن‌ها را اخراج می‌کنم.

مظفری زاده تاکید کرد:واقعا بازی پربرخورد بود که شاید باید به حواشی قبل از بازی هم آن را ربط داد. هر چند که انتظار نداشتم از همان اول بازی این اتفاق بیفتد اما الان دیگر مثل گذشته بازیکنان را دور میز ناهار یا شام با یکدیگر جمع نمی‌کنند تا با هم صمیمی شوند.باور کنید اعتراضات بازیکنان به هم در زمین بازی دوستانه بود و اصلا خشمی در آن دیده نمی‌شد.می توانید این موضوع را از خود آنها سوال کنید.

وی درباره اینکه چه زمانی تصمیم گرفت از فوتبال برود گفت:جرقه این موضوع دو سال پیش در ذهن من زده شد. سفری به خارج از کشور داشتم و بعد از آن هم حدود ۳ هفته در عربستان در یک تورنمنت باید قضاوت می کردم و بعد از آن به ایران آمدم و بلافاصله برای قضاوت یک بازی به شهرستان رفتم. بعد از این که بعد از ۵ هفته به خانه برگشتم باز هم به من ابلاغیه داوری داده شد و باید باز هم راهی شهرستان می شدم که زمانی که ساکم را می بستم دخترم با حالتی بغض آلود گفتم که کاش من را هم اندازه فوتبال دوست داشتی.

مظفری زاده افزود:این حرف دخترم در ذهن من باقی ماند و احساس کردم برای خانواده ام وقت کم گذاشته‌ام. بعد از این موضوع بحث درس خواندنم هم به وجود آمد و همین‌ها انگیزه ای شدند تا بیشتر در خدمت خانواده ام باشم. البته این را هم بگویم که فضای امروز فوتبال خوب نیست و شاید اگر فضای بهتری بر فوتبال حاکم بود طور دیگری تصمیم می‌گرفتم اما همه این مسائل دست به دست هم داد تا با خودم کنار بیایم و از داوری بروم. البته من در این باره قبلا تصمیم گرفته بودم اما آن را علنی نکردم و به همین دلیل بود که در تست‌های داوری هم حاضر نشدم.

وی تاکید کرد:شاید اگر شرایط همانند قبل بود این تصمیم را نمی‌گرفتم اما امسال سال سختی برای داوران است و شرایط خوبی بر فوتبال و داوری حاکم نیست. فکر می‌کنم اختلافات کمیته داوران و دپارتمان در این مشکلات هم دخیل بود و شاید اگر اتحاد بین این دو نهاد وجود داشت این همه هجمه علیه داوری‌ها شکل نمی‌گرفت.

مظفری زاده درباره بحث اظهارات امیر عابدینی علیه خود گفت:این بحث در فدراسیون فوتبال در حال پیگیری است.

مظفری زاده درباره رفتنش از ایران و سفر به کانادا اظهار داشت:شاید برای ادامه تحصیل ۳،۴ سالی از ایران دور شوم. البته اگر این کار نشود در ایران به ادامه تحصیلم خواهم پرداخت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391