برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامی: خودروهای بازیکنان بعداز حسابرسی مالی سند زده می‌شود

چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۲۱ — باشگاه خبرنگاران

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص توقیف خودروهای بازیکنان پرسپولیس گفت: این موضوع مهمی نیست و قابل برطرف شدن است.

محمد حسن نامی

محمد نامی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: طبق برنامه قرار شده بعداز مشخص شدن حساب‌های مالی باشگاه مابقی پول به فروشنده ماشین‌ها داده شده تا سند به نام بازیکنان زده شود.

وی تصریح کرد: درآمد باشگاه پرسپولیس کم است به خاطر همین قرار است پول خودروها کم کم به فروشنده داده شود تا سندها به نام بازیکنان زده شود.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بیان کرد: به هر حال برخی از افراد این روزها برای هر موضوعی حاشیه سازی می‌کنند که اقدامشان نادرست است.

وی درباره ملاقات پروین با شهردار تهران گفت: شهرداری تهران قرار شده که در بعد تبلیغاتی باشگاه پرسپولیس را حمایت کند.

قالیباف عنایت ویژه‌ای به پرسپولیس دارد و ما قصد داریم از حمایت شهردار تهران برای باشگاه پرسپولیس استفاده کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: به هر حال ما اعضای هیات مدیره دستور العمل جدیدی برای باشگاه پرسپولیس تنظیم خواهیم کرد تا براساس خط مشی مشخص شده حرکت کنیم.

وی افزود: گزارش مالی باشگاه پرسپولیس تحت نظارت دولت قرار دارد و سازمان‌هایی به طور دائم بر عملکرد این باشگاه نظارت می‌کنند براین اساس رویانیان باید هرچه سریعتر گزارش مالی باشگاه پرسپولیس را ارائه دهد تا وضعیت مالی مشخص شود.

نامی در پایان خاطر نشان کرد: رویانیان فرد سالمی است و خدشه‌ای در کارش وجود ندارد به هر حال حسابرسی مالی باشگاه طول می‌کشد.

گفتنی است ۱۲ بازیکن پرسپولیس در قبال مطالباتشان خودرو گرفتند که این خودروها به دلیل نداشتن سند توقیف شدند باید دید علی پروین مدیر عامل جدید پرسپولیس می‌تواند مشکل به وجود آمده برای بازیکنان پرسپولیس را برطرف کند یا نه؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391