برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناصحی: رویانیان ظرف یک هفته گزارش مالی باشگاه را ارائه می‌دهد

دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۱ — باشگاه خبرنگاران

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: علی پروین تا پایان فصل مدیریت تیم را بر عهده دارد، همچنین قرار است پروین با دایی جلسه مشترک داشته باشد تا برای بهتر شدن وضعیت تیم راهکاری بیاندیشند.

محمد رویانیان

محمد ناصحی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: رویانیان از امروز تا یک هفته دیگر فرصت دارد تا گزارش مالی باشگاه را ارائه دهد.

وی بیان کرد: همچنین صورت جلسه برنامه‌های اعضای هیئت مدیره امروز به امضای اعضای هیئت مدیره رسید و به وزیر ورزش ارائه شد، وزیر ورزش هم دیدگاه خوبی نسبت به تیم پرسپولیس دارد.

وی بیان کرد: علی پروین قرار است از یکسری از دوستداران پرسپولیس کمک‌های مالی دریافت و صرف تیم کند.

وی درباره شرط هدایتی برای کمک به پرسپولیس بیان کرد: من تا الان شرطی از سوی هدایتی نشنیدم به هر حال هدایتی هم جز دوستداران تیم پرسپولیس است و قرار است که به تیم کمک کند.

وی درباره حمایت وزارت ورزش از باشگاه پرسپولیس گفت: وزارت ورزش هم قصد دارد به تیم پرسپولیس کمک کند، همچنین مدیریت تیم و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس باید به دنبال پول برای باشگاه باشند.

وی درباره وضعیت تیم پرسپولیس بیان کرد: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با برگزاری جلسات متعدد با کادر فنی به تیم سروسامان بدهیم تا در بازیهای آینده با تمام قوا مقابل حریفان ظاهر شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391