برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اظهار نظرهای عجیب شیرینی درباره وزرای ورزش قدیم و جدید

جمعه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۹ — گل

درباره عباسی گفت ای کاش او بیشتر پای آدم‌ها می ایستاد .وی درباره گودرزی هم صراحتا گفت او نمی داند پرسپولیس چیست و پرسپولیس را نمی شناسد.

سعید شیرینی

سعید شیرینی در برنامه ورزش از نگاه دو و طی مصاحبه ای که روز گذشته ضبط شده بود در پاسخ به سوال خبرنگار مربوطه درباره اشخاص ابتدا سعی داشت درباره وزرای قبلی و فعلی ورزش با آرامش صحبت کند.وی هم در مورد محد عباسی هم محمود گودرزی به این موضوع اشاره داشت که این دو نفر وزیر هستند و نمی تواند درباره آنها حرف بزند اما درباره عباسی گفت ای کاش او بیشتر پای آدم‌ها می ایستاد .وی درباره گودرزی هم صراحتا گفت او نمی داند پرسپولیس چیست و پرسپولیس را نمی شناسد.

بعد از این اما شیرینی روی خط برنامه آمد و گفت حرف هایش گزیده پخش شده است. وی در جهت جمع و جور کردن اظهارات صریحش به این موضوع اشاره داشت که منظورش این بوده که مشاوره های خوبی به گودرزی داده نمی شده و او تحت تاثیر اطرافیانش درباره پرسپولیس و استقلال تصمیم گیری می کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391