برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رمزگشایی از حرف های نکونام،منظور کاپیتان تیم ملی کدام ماجراست؟

سه‌شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۶ — گل

البته این بازیکن از کانال این فرد خاص پایش به استقلال باز شد و شاید نکونام حرف های زیادی در این مورد داشته باشد

جواد نکونام

مصاحبه جواد نکونام علیه کادر فنی استقلال از معدود مصاحبه های اوست که تا امروز علیه کسی در فوتبال ما انجام داده است. اینکه چه شد او راضی به بیان این صحبت‌ها شد مشخص نیست اما در انتهای مصاحبه کاپیتان تیم ملی اعلام کرد اگر از سوی اقایان(شما بخوانید قلعه نویی) موضوعی علیه او مطرح شود ان وقت او در مورد جدا شدن موسوی و بعضی از مسائل دیگر دست به افشاگری می زند.

قطعا او چیزهایی را در چنته دارد که اینچنین صریح حرف می زند.

اما منظور از دوستان قلعه نویی چه کسانی است؟ پیش از این کمیته مبارزه با تخلفات فوتبال به سرکردگی علیپور حضور یکی از نزدیکان قلعه نویی در تمرینات این تیم را ممنوع کرده بود. گویا منظور نکونام همان فرد خاص بوده است که مشکل شخصی او با موسوی موجب شد این بازیکن به یکباره نیمکت نشین شود و دست اخر از استقلال برود.

البته این بازیکن از کانال این فرد خاص پایش به استقلال باز شد و شاید نکونام حرف های زیادی در این مورد داشته باشد.چرا که موسوی و یکی دو بازیکن دیگر سفره دلشان را پیش نکونام باز کردند و اطلاعات ذی قیمتی را به او به عنوان یکی از بزرگان تیم دادند.

البته باید منتظر نشست و دید علیپور وارد این جنگ میشود یا نه.حالا فضای خوبی برای او پدید امده تا از کاپیتان تیم ملی بخواهد در مورد این افراد به او اطلاعات جدیدی بدهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391