برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی: فکر می کنم استعفا دایی شایعه باشد

چهارشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۶ — اوج نیوز

مدیر تیم پرسپولیس گفت:پرسپولیس چه کاره است که پول شیشه شکسته اتوبوس را بدهد.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی ،درباره شایعه استعفا علی دایی به دلیل مشکلات مالی عنوان کرد:در این مدت این قدر شایعه و واقعیت نزدیک شده اند که من خودم نمی دانم چه خبر است.با این وجود در این باره دایی حداقل با من صحبتی نکرده و نمی دانم پشت پرده این بحث چیست.هر چند فکر می کنم شایعه باشد.دایی با انگیزه در تمرینات حضور دارد و کارش را می کند.

وی ادامه داد:فعلا در پرسپولیبس خبری نیست.مثل بچه های خوب به تمرین می رویم و می آییم و منتظریم ببنیم چه اتفاقی می افتد.امیدوارم هر چه هست برای هواداران پرسپولیس خیر باشد.

پنجعلی درباره ادعای راننده اتوبوس پرسپولیس در اهواز گفت:من فکر می کنم خسارت وارد شده باید به او پرداخت شود اما می خواهم بدانم این وسط پرسپولیس چه کاره است که پول شیشه شکسته اتوبوس را بدهد.ما خودمان در اتوبوس بودیم که این سنگ‌ها به شیشه‌ها برخورد کرد و خطر بزرگی از بیخ گوشمان گذشت حالا باید خسارت را هم ما بدهیم؟از سوی دیگر این راننده هم قصد داشت با حضور در برنامه ۹۰ مشهور شود و با حرفهایش به این هدفش هم رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391